Szukaj

Ida Nowakowska jest już gotowa na powitanie synka. Pochwaliła się wyprawką. „Ale mały będzie cool”

Ida Nowakowska - wyprawka

Ida Nowakowska - wyprawka

Ida Nowakowska już odlicza czas do porodu. Właśnie pochwaliła się na Instagramie częścią wyprawki. Wygląda na to, że jest gotowa na powitanie synka.

Ida Nowakowska od dawna marzyła o tym, by zostać mamą. O tym, że jest w szóstym miesiącu ciąży, poinformowała pod koniec stycznia w Pytaniu na śniadanie. Gdy przekazała te radosne wieści, otrzymała mnóstwo prezentów i serdeczności.

Przez wiele miesięcy ukrywała swój stan, ale gdy już zdradziła, że będzie mamą, chętnie wypowiadała się na ten temat. Jej mąż, Jack Herndon, był bardzo wzruszony, gdy dowiedział się, że zostanie tatą. Wiadomo już także, że oczekują narodzin chłopca:

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie – wyznała Ida.

Dodała, że jest bardzo szczęśliwa i ma nadzieję, że uda im się stworzyć z mężem dużą rodzinę:

Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę i marzyłam o tym, żeby być mamą.

Poród zbliża się wielkimi krokami, bo Nowakowska termin ma na przełom kwietnia i maja, a więc najprawdopodobniej już zaczęła odliczanie. Tymczasem pochwaliła się wyprawką.

Ida Nowakowska pokazała wyprawkę dla synka

Ida Nowakowska dobrze znosi ciążę, więc jest cały czas aktywna zawodowo. Niedawno poprowadziła także na żywo finał 4. edycji The Voice Kids, podczas którego zachwycała energią. Próbowała kreacją zatuszować wielki już brzuszek, ale bez powodzenia. W social mediach relacjonuje nie tylko ciążę, ale też pokazuje projekty, w których bierze udział.

Jako że termin porodu już za progiem, pokazała wyprawkę. Są niezbędne akcesoria, jak laktator, czy termometr, ale także pochwaliła się pięknym prezentem, jaki dostała od przyjaciółki.

Zobaczcie, dostałam piękny prezent. Taką amerykańską paczkę. Jesteście cudni, dziękuję wam. Ale mały będzie cool!

Na wideo widać słodkie malutkie buciki, jest też spory zestaw ubranek, dzięki którym synek Nowakowskiej będzie super modny od pierwszego dnia życia. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ida Nowakowska - wyprawka

Ida Nowakowska - wyprawka

Ida Nowakowska - wyprawka

Ida Nowakowska - wyprawka

Ida Nowakowska - wyprawka

Ida Nowakowska - wyprawka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×