Szukaj

Ida Nowakowska tuż przed porodem poprowadziła finał „The Voice Kids 4”. W brzoskwiniowej kreacji nie ukryła wielkiego brzuszka

Ida Nowakowska - finał The Voice 4

Ida Nowakowska - finał The Voice 4

The Voice Kids 4. Ida Nowakowska poprowadziła na żywo finał show. Prezenterka jest już na ostatniej prostej na porodówkę. Nie udało jej się ukryć wielkiego brzuszka w obszernej kreacji.

Ida Nowakowska i Jack Herndon po kilku latach znajomości stwierdzili, że są dla siebie stworzeniu i w 2015 roku pobrali się w polskiej parafii w Los Angeles.

Małżonkowie w tym roku, już w maju, zostaną rodzicami długo wyczekiwanego maluszka. Gwiazda Pytania na śniadanie bardzo długo ukrywała wiadomość przed światem. Potwierdziła ją dopiero w szóstym miesiącu. Od tamtej pory chętnie chwali się coraz większym brzuszkiem, nie ukrywając, jak bardzo cieszy, że niedługo zostanie mamą.

Ida Nowakowska nie zrezygnowała jednak z pracy. Między innymi nadal pojawia się w śniadaniówce, a także zasiada w jury popularnego programu Dance Dance Dance. Poprowadziła także na żywo finał 4. edycji The Voice Kids. Jak wyglądała?

The Voice Kids 4. Finał: Jak wyglądała Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska termin porodu ma wyznaczony na przełom kwietnia i maja, jednak jak dotąd regularnie pojawia się w śniadaniówce. Nie zawahała się także i poprowadziła na żywo finał 4. edycji The Voice Kids. Jak widać scena to jej żywioł, a stres jej się nie ima.

Żywiołowo jak zawsze zapowiadała kolejnych wykonawców. Na wieczór wybrała obszerną, długą do ziemi kreację w kolorze brzoskwiniowym. Suknia wykończona szerokimi rękawami i falbanami nie ukryła wielkiego już brzuszka gwiazdy. Podczas występów raz po raz nawiązywała do swojej ciąży.

Ale emocje, mam nadzieję, że tu nie urodzę – żartowała z Tomaszem Kammelem.

Ostatecznie show wygrała Sara Egwu-James, a Nowakowska do końca relacji na żywo nie straciła animuszu.

Zobacz relację: Egwu-James wygrała „The Voice Kids 4”! Jej występy to mistrzostwo świata. Cleo: „Jesteś polską Whitney”

Przypomnijmy, że Ida jeszcze nie urodziła, a jej przyjaciele zdradzili tygodnikowi Party, że Nowakowska nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego. Tancerka jeszcze przed porodem zadeklarowała, że poprowadzi kolejną edycję The Voice Kids. Podpisała już umowę z produkcją, a zdjęcia rozpoczną się latem.


Ida Nowakowska - finał The Voice 4

Ida Nowakowska - finał The Voice 4

Ida Nowakowska - finał The Voice 4

Ida Nowakowska - finał The Voice 4

Ida Nowakowska - finał The Voice 4

Ida Nowakowska - finał The Voice 4

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×