Szukaj

Sąsiedzi publicznie skarżą się na Harry’ego i Meghan. Podpadli im już w pierwszym tygodniu

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle to sąsiedzi z piekła rodem? Tak twierdzi społeczność Los Angeles, wśród której zamieszkali. Co donoszą amerykańskie tabloidy?

Meghan i Harry zamieszkali w Los Angeles, w pięknym miejscu. Wprowadzili się do 50-letniej willi utrzymanej w stylu toskańskim, której wartość jest szacowana na 18 milionów dolarów. Mieści się w prestiżowej dzielnicy, a w jej sąsiedztwie znajdują się domy gwiazd klasy A, w tym m.in. Penelope Cruz, Nicole Kidman, czy Cameron Diaz.

Luksusowo prezentuje się nie tylko z zewnątrz, ale także w środku, czego dowodem są zdjęcia, które do sieci wrzucił ich poprzedni właściciel, Tyler Perry.

Niestety pojawiają się czarne chmury nad tą sielanką, bo podobno sąsiedzi Sussexów mocno na nich narzekają.

Czy Meghan i Harry to sąsiedzi z piekła rodem?

Według okładki najnowszego Star, książę i księżna Sussex są najgorszymi sąsiadami w historii zamkniętej społeczności Los Angeles, w której zamieszkali.

Ludzie płacą miliony za to, że tam mieszkają, ponieważ jest pięknie, intymnie i spokojnie – mówi informator. – Ale kiedy Harry i Meghan się wprowadzili, zapanował totalny chaos.

Ten chaos jest prawdopodobnie spowodowany przez paparazzi, którzy masowo przybywają, żeby robić zdjęcia pary, helikoptery latają nad głowami, aby zrobić zdjęcia z lotu ptaka, a turyści i fani roją się po okolicy.

Tabloid dodaje, że Markle i książę Harry byli też bardzo chłodni dla sąsiadów, co dodatkowo spotęgowało niechęć. Już w pierwszym tygodniu mieli „zadzierać nosa” i „nie odpowiadać nawet na kurtuazyjne ‚cześć'”.

Trzymają się siebie i nie są ani trochę przyjaźni – mówi jeden z  sąsiadów. – Kiedy zabierają swoje psy na spacer, nie kontaktują się z nikim, nie zatrzymuja na pogawędkę.

Pojawiło się nawet stwierdzenie, że podczas zakupów Meghan i Harry’ego, zamykane są miejscowe sklepy, żeby mogli bez przeszkód z nich skorzystać. Nie takich sąsiadów oczekiwali mieszkańcy okolicy.


Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×