Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Natalia Kukulska, Adam Sztaba, Tatiana Mindewicz-Puacz

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN: Kukulska, Nosowska, Sztaba, Ciachorowski.... Zdjęcia paparazzi obiegły sieć. 

Dzień Dobry TVN nieprzerwanie od 2005 roku pojawia się na antenie stacji TVN. Już od wielu lat widzowie nie wyobrażają sobie swojego poranka bez ulubionej śniadaniówki. W studiu pojawiają się stałe punkty, takie jak kącik kulinarny, prognoza pogody, krótkie wydanie Faktów, czy przegląd prasy. Jednak największą atrakcję stanowią zawsze pojawiający się w nim goście. W show nie brakuje zwykłych osób, oraz ekspertów, którzy podejmują się rozmowy na aktualne tematy. Widzowie zawsze najbardziej wyczekują jednak na gwiazdy, które chętnie pojawiają się na kanapach DDTVN. Opowiadają one nie tylko o swoich nowych projektach, ale zdradzają też kulisy swojej prywatności.

Sobota w Dzień Dobry TVN upłynęła pod znakiem wielkich nazwisk polskiego show-biznesu. Weekendowe wydania programu zawsze gromadzą sporą liczbę gości. Tak było również i tym razem. Dzisiejszego ranka mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych wywiadów, który przygotowała dla wszystkich produkcja. W roli prowadzących wystąpił bardzo lubiany duet, czyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dzisiejszego ranka przed studiem TVN można było zobaczyć całą plejadę gwiazd. Przed budynkiem pojawili się Natalia Kukulska i Adam Sztaba. Przypomnijmy, że wokalistka i kompozytor współpracowali przy najnowszej płycie wokalistki. Album Czułe słówka miał swoją premierę 25 sierpnia.

Adam Sztaba, Natalia Kukulska przed studiem DDTVN

Wokalistka zachwyciła swoją stylizacją. W śniadaniówce pojawiła się w jeansowej kreacji z bardzo ozdobnymi rękawami. Dobrała do niej spódnicę kończącą się tuż przed kolanem, oraz krótkie białe botki na obcasie.

Przed studiem mogliśmy zobaczyć także aktora Tomasza Ciachorowskiego, wokalistkę Kasię Nosowską, i zawsze uśmiechniętą mentorkę programu Projekt Lady Tatianę Mindewicz -Puacz, oraz Tomasza Komendę.


Adam Sztaba, Natalia Kukulska, przed studiem Dzień Dobry TVN

Adam Sztaba, Natalia Kukulska, przed studiem Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska przed studiem Dzień Dobry TVN

Katarzyna Nosowska przed studiem Dzień Dobry TVN

Adam Sztaba przed studiem Dzień Dobry TVN

Adam Sztaba przed studiem Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×