Gwiazdy i rodzina na odsłuchu płyty Natalii Kukulskiej: Ola Domańska, Mela Koteluk, Adam Sztaba

Premiera płyty Natalii Kukulskiej

Premiera płyty Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska zaprosiła najbliższych na promocję swojej płyty. Na ważnej dla niej imprezie pojawiła się cała plejada gwiazd, oraz jej  rodzina.

Natalia Kukulska to artystka z ogromnym dorobkiem muzycznym. W świecie muzyki zadebiutowała już jako dziecko. Jej pierwszy album o nazwie Natalia zawierał piosenki dla dzieci w tym wielki hit, który wszyscy najmłodsi nucą do dzisiaj. Puszek-okruszek to piosenka, która potrafi zanucić chyba każdy. Po jakimś czasie przyszła pora na dorosłą karierę. W 1996 roku ukazał się jej album Światło, znalazły się na nim takie hity jak Dłoń, czy Piosenka światłoczuła. Materiał szybko pokrył się złotem.

Później przyszła pora na kolejne wielkie sukcesy. Natalia zaczęła regularnie wydawać kolejne płyty, na których za każdym razem znajdowały się wielkie hity. Jak do tej pory jej dyskografia liczy aż 11 pozycji. Ostatnia z nich ukazała się dwa lata temu. Teraz przyszła pora na promocję kolejnego albumu. Płyta, na którą czekali jej fani, za kilka dni ma swoją oficjalną premierę. Grupa bliskich jej osób mogła jednak przesłuchać ten materiał już dzisiaj.

Natalia Kukulska na premierze nowej płyty

Premiera albumu Czułe struny jest zaplanowana na 28 sierpnia. Jednak już dzisiaj wokalistka zaprosiła swoich najbliższych, aby przedpremierowo zaprezentować im nowy materiał. Na imprezie zorganizowanej przez artystkę pojawiła się nie tylko rodzina, ale także wiele gwiazd, które są z nią zaprzyjaźnione. Wśród nich byli między innymi Adam Sztaba, Aleksandra Domańska, Mela Koteluk, Małgorzata Potocka, czy Bovska.

Natalia Kukulska na przedpremierowej imprezie pojawiła się ubrana bardzo skromnie, jednocześnie zachwycając klasyką. Gwiazda założyła nietypową małą czarną, która podkreśliła jej zgrabną figurę. Do prześwitującej kreacji dobrała botki na obcasie w tym samym kolorze. Jej fryzura natomiast jest całkowitym powrotem do naturalności.

Płyta Natalii Kukulskiej jest prawdziwym wydarzeniem w świecie muzyki. Po raz pierwszy bowiem jakikolwiek artysta podjął się aranżacji muzyki Fryderyka Chopina i stworzenia do nich tekstów. W powstanie krążka zaangażowanych było blisko 100 osób.

 


Natalia Kukulska premiera płyty Czułe struny

Natalia Kukulska premiera płyty Czułe struny

fot. Piętka Mieszko/AKPA

fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dorota Miśkiewicz

Dorota Miśkiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×