Finał programu „Taniec z gwiazdami 5”. Jak w ostatecznej rozgrywce poradziły sobie Anna Karczmarczyk i Elżbieta Romanowska? [GALERIA]

Finał Tańca z gwiazdami 5

Finał Tańca z gwiazdami 5

Finał programu Taniec z gwiazdami 5. Galeria

To już dziś! Na ten moment fani programu czekali przez wiele tygodni. Po długich zmaganiach dowiedzieliśmy się w końcu, kto wygrał piątą edycję programu Taniec z gwiazdami. W wielkim finale mierzyli się bowiem: Elżbieta Romanowska w parze z Rafałem Maserakiem oraz Anna Karczmarczyk z Jackiem Jeschke.

Zobacz: Już dziś finał „Tańca z Gwiazdami!” Jakie nastroje towarzyszą Eli Romanowskiej i Ani Karczmarczyk na kilka godzin przed ostatnim, tanecznym starciem? 

Emocje sięgaóły zenitu. Program rozpoczął się ogromną niespodzianką. Pierwszy taniec pary zatańczyły wraz z jurorami. Elżbiecie Romanowskiej i jej partnerowi towarzyszył Michał Malitowski, Tancerz odpowiedzialny był także za choreografię. Do drugiej pary dołączyła zaś Iwona Pavlovic. Trzeba przyznać, że w tej edycji rywalizacja w finale jest na bardzo wysokim poziomie.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z finałowego odcinka.

Zobacz: Tylko u nas! Rafał Maserak opowiedział o postępach Eli Romanowskiej w „Tańcu z Gwiazdami”. „To już są 2 rozmiary mniej!”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×