Tym razem podpadł widzom na całej linii. Filip Chajzer musiał gęsto tłumaczyć się ze swojego zachowania w „DDTVN”. Co on wyprawia?!

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer nie raz już pokazał w Dzień Dobry TVN, że jest wulkanem energii i ekspresji. Tym razem tak mocno podpadł widzom, że musiał tłumaczyć się w sieci. Jak zachowywał się przed kamerami?

Filip Chajzer ma za sobą poważny wypadek, który spowodował to, że w trakcie Dzień Dobry TVN wyszedł ze studia. Prowadzący program nagle zniknął z anteny, a później wyjaśnił wszystko widzom, publikując w sieci historię swojej kontuzji. Przyznał, że nadepnął na kieliszek, który rozciął mu nogę. Pomimo bólu i mocno krwawiącej rany stawił się jednak w pracy.

Filip jest w dobrym stanie, chociaż rano naprawdę nie było mu łatwo, był bardzo dzielny, ponieważ on już do pracy przyszedł z kontuzją, której nabawił się w domu, ale ponieważ jest profesjonalistą to uznał, że jednak da radę i poprowadzi ten program. Ale z każdą kolejną minutą, godziną programu był coraz słabszy.

Prezenter opisał wszystko w sieci. Okazuje się, że wieczorem postanowił napić się wina, a rano w pośpiechu nadepnął na kieliszek, który pozostawił na podłodze. Z silnie krwawiącą raną przyjechał do studia DDTVN i mimo wszystko starał się wytrzymać przed kamerami. Ból i krwawienie zaczęło mocno narastać, dlatego niezwłocznie postanowił udać się do lekarza. Rana wymagała interwencji chirurgicznej.

Wczoraj wieczorem piłem w łóżku lampkę białego wina (…).  Rozsądek oczywiście wskazywałby na odstawienie pustego kieliszka na stolik obok łóżka, ale Filip to Filip. Kto ma dziecko o tym imieniu wie wszystko. Zawsze musi pod prąd. Kieliszek stawiam na podłodze. I tu zaczyna się story. O świcie dzwoni budzik. Wstaję lewą nogą. I właśnie ta noga ląduje prosto w kieliszku. (…) Na adrenalinie wyciągam szkło ze stopy. Drę prześcieradło i tamuję krwotok. Kurs pierwszej pomocy wreszcie się do czegoś przydał – pisał w sieci.

Filip Chajzer tłumaczy się z zachowania w DDTVN

Filip od 4 lat prowadzi poranny program i szybko zyskał sobie grono fanów. Razem z Małgorzatą Ohme stanowią świetny duet prezenterów i przyjaciół. Gospodarz programu przeszedł w ostatnim czasie sporo zawirowań w życiu prywatnym. W zeszłym roku rozstał się z wieloletnią partnerką i matką swojego syna. Niedawno wyszło na jaw, że po raz kolejny jest zaręczony, ale już pojawiły się plotki o rozstaniu, które Filip dementował.

Widzowie, którzy na bieżąco śledzą nie tylko śniadaniówkę z udziałem Chajzera, ale także doniesienia z jego prywatności dostrzegli, że w ostatnim czasie ich ulubieniec mocno się zmienił. Jedna z fanek napisała na Instagramie, że widać problemy wypisane na twarzy, a żywiołowy prowadzący nieco przygasł.

 • Mam wrażenie, że ostatnie zmiany życiowe mocno się na Panu odbiły i dodały 10 lat.
 • Filip, chyba gruba była impreza, bo bo jakiś zmarnowany dziś jesteś na wizji.

Filip nie przemilczał tych wpisów i postanowił odnieść się do obaw swoich fanów. Okazało się, że dostał od szefostwa polecenie, aby nieco uspokoić się przed kamerami i okiełznać swoją spontaniczność.

To zupełnie nie to. Podobno nie mogę być zbyt ekspresywny, bo to się źle ogląda. Po antenie jestem 100% Filipem. Teraz 55% . Zabraniają mi się ekscytować. Muszę być stonowany. Tylko ja stonowany wyglądam jak na kacu.

Wygląda na to, że zmiana w zachowaniu od razu została zauważona i widzom nie bardzo podoba się „nowy” Filip przed kamerami. Widzieliście ostatnie odcinki DDTVN z udziałem Chajzera? Zauważyliście zmiany w jego zachowaniu?


Magda Gessler zrugała Filipa Chajzera

Magda Gessler zrugała Filipa Chajzera

Filip Chajzer szalał w Dzień Dobry TVN. To niebezpieczne

Filip Chajzer szalał w Dzień Dobry TVN. To niebezpieczne

Filip Chajzer szalał w Dzień Dobry TVN. To niebezpieczne

Filip Chajzer szalał w Dzień Dobry TVN. To niebezpieczne

Komentarze

 • Gość 2 pisze:

  Ekspresywny – to jakaś nowomowa

 • Gość pisze:

  Pani Ohme niestety jest jeszcze bardziej irytująca..jako ekspert była ok..ale teraz myśli,że jest gwiazdką….

 • Gość teresa pisze:

  Proszę nie tłumaczycie p. Filipa . On i p. Małgorzata nie powinni prowadzić DDTVN. Są tak irytujący ,że bardzo, bardzo wiele osób rezygnuje z oglądania programu przez nich prowadzonego. DAJCIE NAM ODPOCZAC OD WAS. Do odpowiedzialnych za obsadę programy już czas wsłuchać się w głos widzów. Miłego dnia

 • Olo pisze:

  Ta para powinna zniknąć z ramówki

 • Gość pisze:

  Jak inni od mlnów lat rozejdzie się po kościach a komendy i jessiki pójdą siedzieć dom jest dup..czka jest kiełbaska jest to moźna mieć wyjeb..ne leci rakieta szybko przełącz na mtv i inni kanał ha ha i to tyle

 • Gość toja pisze:

  Pani Redaktor on się nie podoba w żadnym wydaniu. Pajacuje i wygląda to irytująco. Niektórzy nie nadają się do rozśmieszania. On powinien to zrozumieć.

 • Zoe pisze:

  Chciałby być jak Prokop a wychodzi słabo

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×