Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Fani Eurowizji w żałobie. Nie żyje jedna z najsłynniejszych zwyciężczyń konkursu. Przegrała walkę z nowotworem

France Gall Eurowizja nie żyje


France Gall nie żyje

France Gall nie żyje. W niedzielę, 7 stycznia, zmarła słynna zwyciężczyni Eurowizji z 1965 roku. W Neapolu reprezentowała Luksemburg z piosenką Poupée de cire, poupée de son. Popularność na całym świecie przyniósł jej utwór Ella Ella L’a, który do swojego repertuaru włączyły największe zagraniczne gwiazdy.

Z oficjalnej informacji rzecznika prasowego zmarłej artystki dowiadujemy się, że przyczyną śmierci France Gall były komplikacje po zakażeniu spowodowanym chorobą nowotworową. Rak piersi zdiagnozowano u niej po raz pierwszy w 1993 roku, czyli rok po śmierci jej męża, również piosenkarza, Michela Bergera.

France Gall tuż przed świętami trafiła do szpitala w Paryżu. Zmarła w wieku 70 lat pozostawiając po sobie ogromny dorobek artystyczny.

Gwiazda wydała ponad 20 płyt. W 1997 roku przerwała karierę muzyczną po tym, jak zmarła jej córka Pauline, która chorowała na mukowiscydozę. Od tego czasu France zagrała zaledwie kilka koncertów we Francji i w Niemczech.

TVP w żałobie. Nie żyje znana dziennikarka. Zmarła nagle pozostawiając po sobie imponujący dorobek

Fani „Tańca z gwiazdami” są pogrążeni w żałobie. Jan Kliment poinformował o śmierci znanej tancerki

Nie żyje 29-letnia prezenterka telewizyjna. Została brutalnie zamordowana przez męża na oczach 9-letniego syna

Najlepszym zwycięzcą Eurowizji z ostatnich lat jest…Komentarzy: 2


Gość | 12 stycznia 2018, 12:27

Moja mama ma raka nerki z przezutami…lekarze nie chca Jej leczyc..zaczelysmy same leczenie ekstraktami konopnymi CBD +CBDA 6% kupionymi na www.konopiafarmacja.pl …czekamy na efekty…na pewno poprawil sie Jej apetyt…na pewno jest silniejsza i bardziej chetna do zycia…takiej checi Jej bardzo brakowalo…na pewno Ja nic nie boli…czasem jakies delikatne kolki ktore same ustepuja….Wierze w te ekstrakty i mame…na pewno damy rade…


Gość | 8 stycznia 2018, 19:39

Podobna sukienkę miała Edyta Gorniak


Dodaj komentarz
×