Był „Idol”, było „MBTM, a teraz… Ekipa Friza ruszyła z własnym programem! Nie uwierzycie, kogo będą poszukiwać

Ekipa Friza

Ekipa Friza

Ekipa Friza rusza z kolejnym projektem. Tym razem z programem internetowym Twoje 5 minut, który wyłoni nowych influencerów. Już szykuje się hit!

Karol Wiśniewski, który prężnie działa w sieci pod pseudonimem Friz, jest jednym z najlepiej zarabiających youtuberów w Polsce. Stworzył Ekipę Friza, która skupia najpopularniejszych internetowych twórców. Pierwsze wideo na kanale EKIPA pojawiło się w 2018 roku. Od tego momentu youtuberzy zdobyli prawie 2 miliony subskrybentów.

Członkowie Ekipy nie tylko publikują nowe treści w sieci, ale także mają głowę do biznesu. Na swoim koncie zapisali kilka udanych przedsięwzięć. Z pewnością do takich można zaliczyć lody, które jak podawał portal O2, przez pewien czas sprzedawały się średnio co 16 sekund, dzięki czemu przeszły do historii:

Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy. Odbiór produktu przerósł chyba najśmielsze oczekiwania nas wszystkich – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral.

Młodzi biznesmeni nawiązali też współpracę z parkiem rozrywki Energylandia. Dzięki temu doczekali się spersonalizowanego rollercoastera.

Ekipa Friza rusza z programem Twoje 5 minut. Na czym polega?

Okazuje się, że Ekipa Friza poszła o krok dalej. Ruszyła z internetowym programem Twoje 5 minut, który ma formułę podobną do telewizyjnych formatów talent-show. Uczestnicy walczą o cenne nagrody:

Jest to program, w którym uczestnicy będą rywalizowali o to, kto jest najlepszym influencerem. Do wygrania jest wieloletni kontrakt oraz udział w projekcie GenZie – komentuje Karol „Friz” Wiśniewski.

Osoby, które biorą udział w internetowym show, będą musiały się zmierzyć z różnymi zadaniami, w których trakcie zobaczą, jak wyglądają codzienne obowiązki influencerów. Będą więc brać udział w sesjach zdjęciowych, a także stworzą treści do social mediów. Będą mieli też okazję przetestować się przed kamerami i sprawdzą się w roli prowadzących.

Premierowy odcinek zadebiutował w sieci 24 września. Kolejny pojawił się dwa dni później. Zdobył już ponad 700 tysięcy wyświetleń.

Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy:

  • Nie myślałem, że będę tak zainteresowany twoim filmem kiedykolwiek, ale powiedz mi, kiedy 3 odcinek?
  • Trzymam kciuki za wszystkich ten program jest mega!
  • Czekam na maksa na kolejne odcinki i trzymam kciuki za Bartka i Loczka.

Oglądacie nowy program Ekipy Friza?


Ekipa Friza - Twoje 5 minut

Ekipa Friza - Twoje 5 minut

Ekipa Friza - Twoje 5 minut

Ekipa Friza - Twoje 5 minut

Ekipa Friza - Twoje 5 minut

Ekipa Friza - Twoje 5 minut

Komentarze

  • Gość pisze:

    Lody ekipy teraz napoje za dużo tego przesada widać już bardzo że tylko na pieniądzach im zależy za dużo wszystkiego na raz

  • GośćMisia pisze:

    Ubozuchny zasób słownictwa, wszystko jest mega albo na maksa,jakby w jezyku polskim nie było innych przymiotników, z nich mają brać przykład mlodzi ludzie,a wlasciwie dzieciaki?!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×