Szukaj

Edyta Pazura pokazała skutki choroby, z którą zmaga się od lat. W komentarzach poruszenie  

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura pokazała na Instagramie skutki choroby, z którą zmaga się od lat, a które nasilały się wraz z kolejnymi ciążami. Z jakim problemem się zmaga? Co piszą internautki?

Edyta Pazura na co dzień spełnia się głównie jako mama, ale bardzo aktywna. Każdy już chyba jest pełen podziwu dla tego, jak urządziła gniazdko swoje i męża, znanego aktora Cezarego Pazury. Skupia się na wnętrzach, ogrodzie, detalach, które potem uwielbia fotografować. Jednak kiedy już wychodzi na imprezę, to wygląda jak milion dolarów.

W niedzielę zwierzyła się jednak, że od lat zmaga się z przewlekłą chorobą i jej nieprzyjemnymi skutkami.

Edyta Pazura o swojej chorobie i jej skutkach

Edyta Pazura słynie z zamiłowania i talentu do dekorowania wnętrz. Ma do tego smykałkę, co niejednokrotnie już udowodniła, pokazując jak mieszka. Okazuje się, że także projektowanie ogrodu nie stanowi dla niej żadnej trudności. Jest też świetną kucharką, a także kocha robić zdjęcia. Kobieta orkiestra. Internauci komplementują, jednocześnie zastanawiając się, kiedy ona na to wszystko znajduje czas.

Wielu podziwia ją za naturalność. Kiedy jednak w niedzielę opublikowała zdjęcie bez makijażu, wcale nie zamierzała się dzielić urodą, tylko zwróciła uwagę na trapiący ją od dawna problem. Pokazała fotografię, na której widać, że całą jej twarz naznaczyły przebarwienia. W opisie zdradziła, że zmaga się z chorobą tarczycy, znaną jako Hashimoto.

Powracają do mnie co roku, nasilają się z każdą kolejną ciążą. Przyzwyczaiłam się. Jakieś 18 lat temu miałam tylko spirytus i maść tormentiol ( co to był za smród) Dzisiaj więcej możliwości i te same problemy. Skoro jednak jestem tu gdzie jestem, to oznacza… że jednak wcale nie mam problemów – napisała Edyta.

Pod jej postem wielkie poruszenie wśród komentujących. Okazuje się, że bardzo wiele kobiet cierpi na tę dolegliwość i zmaga się z podobnymi skutkami. Pojawiło się też wiele rad i osobistych doświadczeń.

  • Witam w klubie, u mnie filtry spf50 i nawet ostatnio jest i spf100. I chyba innej rady nie ma.
  • Próbowałam wszystkiego aż w końcu zrobiłam zabieg cosmelan na twarz, dość drogi, bo około 1500 złotych, ale warto fakt twarz złuszcza się 3 tyg. i źle wygląda, ale później szok piękna buzia potem tylko kupujemy sam krem cosmelan lub dormelan i zapobiegawczo smarujemy twarz! Polecam wszystkim z czystym sumieniem! Warto żeby samej dla siebie czuć się dobrze.
  • Serio? Tormentiol Ci śmierdzi? Ja jak byłam mała to trochę go zjadłam a często smarowałam sobie pod nosem żeby mi pachniał. To maść ichtiologia śmierdzi.
  • Mam sporo przebarwień, mocno nasiliły się w ciąży. Nie wiedziałam, że mogą mieć związek z hasimoto… Chyba powinnam się przebadać pod tym kątem…

Panie dziękują też Edycie za to, że nie traci optymizmu i energii.


Edyta Pazura - choroba

Edyta Pazura - choroba

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×