Szukaj

Tak wygląda zdjęcie Edyty Górniak w prawie jazdy. Robiła wszystko, żeby je ukryć przed światem

Edyta Górniak - ostatni odcinek My Way

Edyta Górniak - ostatni odcinek My Way

Program My Way z Edytą Górniak w roli głównej dobiegł właśnie końca. Gwiazda zdała egzamin i odebrała prawo jazdy w wieku 47 lat. Jakie zdjęcie widnieje w jej dokumencie? Mamy screeny.

Edyta Górniak to absolutny fenomen. Za jej popularnością stoją piękny głos i nienaganny wygląd. Artystka jest perfekcyjna w każdej dziedzinie życia. Nie inaczej było w show TVN-u My Way, w którym gwiazda opanowała umiejętność prowadzenia samochodu.

Stacja 30 października wyemitowała pierwszy odcinek My Way, który obejrzało nieco ponad 1 milion widzów. Przez ostatnie tygodnie mogliśmy śledzić, jak Edyta zmaga się z samochodem i swoimi lękami, nie brakowało też ciekawych opowieści z życia prywatnego.

Edyta Górniak w My Way – czy zdobyła wymarzone prawo jazdy?

Przygoda Edyty Górniak z My Way dobiegła końca. W środę 18 grudnia obejrzeliśmy ostatni odcinek jej zmagań. Co się wydarzyło?

Diwa w towarzystwie przyjaciół i instruktorów stawiła się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Poznaniu. Tam miała ostatni sprawdzian – państwowy egzamin praktyczny z jazdy samochodem.

Pojawił się egzaminator i zabrał gwiazdę na plac manewrowy. Bez obecności kamer i wsparcia instruktorów przystąpiła do egzaminu, który zdała perfekcyjnie.

Pierwszą osobą do której zadzwoniła, był jej syn, Allan Krupa, który był bardzo dumny ze swojej mamy:

Trochę żałuję, że zrobiła to pierwsza, przede mną. Przeszła trochę w trakcie tego programu. Jestem szczęśliwy – skomentował.

Po dwóch tygodniach Edyta odebrała prawo jazdy. Choć nie mogła się nim nacieszyć, to robiła wszystko, by nikt nie zobaczył zdjęcia, jakie ma w dokumencie. Nic jednak z tego. Czujne kamery zaprezentowały oficjalną fotografię Górniak w pełnej okazałości.

Edyta Górniak odebrała prawo jazdy

Edyta Górniak odebrała prawo jazdy

Odbyła też pierwszą samodzielną podróż jak kierowca -pojechała do Krakowa na rozpoczynający jej trasę akustyczną koncert. Jako pasażerowie towarzyszyli jej instruktorzy z My Way, Dawid i Kamil, których zaprosiła na swój występ. Tym razem jednak role się odwróciły – teraz bezpieczeństwo całej trójki leżało w rękach Edyty.

Podczas podróży nie obyło się bez niespodzianek. Górniak została zatrzymana przez policję i musiała dmuchać w alkomat. Na szczęście kontrola była tylko rutynowa i Edyta mogła jechać dalej.

Zobacz: Rozebrana Edyta Górniak kusi ciałem spod prysznica! Tak gorącej fotki dawno nie miała


Edyta Górniak odebrała prawo jazdy

Edyta Górniak odebrała prawo jazdy

Edyta Górniak odebrała prawo jazdy

Edyta Górniak odebrała prawo jazdy

Edyta Górniak zatrzymana przez policję

Edyta Górniak zatrzymana przez policję

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×