Szukaj

Edyta Górniak w „The Voice Kids” zarobi prawdziwą fortunę! A ile dostaną inni?

Edyta Górniak zarobi 400 tysięcy w The Voice Kids

Edyta Górniak zarobi 400 tysięcy w The Voice Kids

Edyta Górniak zarobi 400 tysięcy złotych w The Voice Kids

Edyta Górniak miała pojawić się w The Voice of Poland, ostatecznie jednak zajęła miejsce trenera w dziecięcej odsłonie hitowego programu. The Voice Kids pojawi się na ekranach w zimowej ramówce Telewizji Polskiej i zapowiada się świetnie – to pierwsza odsłona programu w wersji dla najmłodszych artystów.

Wiemy kim jest nowy partner Edyty Górniak! To zagraniczny aktor

Jak donosi Fakt, diwa dostanie za udział w 10 odcinkach programu prawdziwą fortunę – na swoich radach i pracy z młodymi wokalistami zarobi 400 tysięcy złotych. To ogromna gaża, a według informatora dziennika była możliwa tylko dlatego, że pozostali artyści zrzekli się własnego honorarium o uprzednio ustalonej wysokości:

Wszyscy z początku chcieli po kilkadziesiąt tysięcy więcej. Gdy usłyszeli, że nie ma na to szans, zgodzili się na gorsze warunki. W końcu i tak zarobią dużo, a nie napracują się zanadto – zdradza osoba z produkcji programu

Rinke Rooyens, który odpowiedzialny jest za wiele programów rozrywkowych na polskim rynku, w tym właśnie za The Voice, nie oszczędza na swoich gwiazdach, choć Edyta zdecydowanie zarobi najwięcej.

Ile zarabiają jurorzy The Voice of Poland?

Andrzej Piaseczny otrzyma wynagrodzenie w wysokości 180 tysięcy, Baron i Tomson dostaną po 128 tysięcy. Michał Szpak za swój pierwszy tego typu program może spodziewać się 100 tysięcy – tyle samo, ile Maria Sadowska. Najgorzej wypadł na tym interesie prowadzący The Voice Kids, Dawid Kwiatkowski, któremu wypłacone zostaną 64 tysiące złotych.

Sumy są zawrotne, tego nie da się ukryć. Czekacie na The Voice of Poland i The Voice Kids?

Gwiazda popularnego serialu wraca na salony. Poprowadzi The Voice of Poland!

Edyta Górniak w drodze na sądu

Edyta Górniak w drodze na sądu


Edyta Górniak o The Voice 8 z Dodą

Edyta Górniak o The Voice 8 z Dodą

Michał Szpak - The Voice of Poland

Michał Szpak - The Voice of Poland

Dlaczego Edyta Górniak nie chce wystąpić w The Voice 8 z Dodą?

Dlaczego Edyta Górniak nie chce wystąpić w The Voice 8 z Dodą?

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Nic nie robić i tyle zarabiać Wow….najbardziej leniwa pani piosenkarką…alanek musi oczywiście do prywatnej szkoły chodzić…. a przecież to kosztuje…

 • Gość pisze:

  W Polsce wszyscy chodza nadasani

 • Gość pisze:

  Do goscia z 12 lipca 2017 11:47.
  W Polsce wszyscy sa zarozumiali , ze nawet babcia klozetowa ma wielkie mniemanie o sobie.
  To taka cecha spoleczenstwa ,a o braku pokory wszystkich artystow celebrytow w Polsce to nawet szkoda wspominac bo to w ogole nigdy nie mialo miejsca.
  W Polsce wszyscy na wszystkich patrza z gory ,mina wiecznie prtensjonalana ,naburmuszona bez usmiechu, wdzieku czy sympatii jakby wszyscy wokol byli winni sobie nawzajem.Gorniak nie bedzie lepsza bo nie ma skad wyniesc lepszych cech dlatego ze wszyscy sa tacy sami.

 • Gość pisze:

  Do Muzyka: prawdziwy geniusz muzyczny jest skromny i pełen pokory. Pani Górniak ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i nie szanuje innych artystów. Poza tym geniusz nie jest celebrytą, tylko zajmuje się muzyką i tworzeniem, a p. Edyta zajmuje się tylko gwiazdorzeniem, ściankami i durnymi zdjęciami na instagramie. Swój talent zmarnowała i to bezpowrotnie.

 • Gość pisze:

  RURA.

 • Muzyk pisze:

  Do Iwona: jakaś Ty głupia jest kobieto… Edyta jeat geniuszem wokalnym – każdy kto ma słuch i Na się na muzyce to słyszy. A Ty Iwonko żałosna naucz się lepiej pisac po polsku i nim znowu obrazisz Artyatę sama zrob coś w swoim żałosnym życiu.

 • iwona pisze:

  Witam co sie tyczy Pani Gorniakto pusta i glupia ges bez zadnego wyksztalcenia tylko ma deko lepszy glos i tym zaimponowala Pani Zapedowskiej nic poza tym zreszta mysle ze ona ma chyba syzofremie lub demencje pomimo wieku .

 • Gość pisze:

  Edzi kasa sie przyda ,bo w Los Angeles,wszystko drogo kosztuje,On moze sobie poszalec z kochasiem dopoki co ,kasa sie skonczy to wroci do Polski.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×