Szukaj

Pogrzeb Doroty Wellman będzie wielką sensacją! Pożegnanie na miarę gwiazd Hollywood!

Dorota Wellman pogrzeb

Dorota Wellman zaplanowała swój pogrzeb

Dorota Wellman zaplanowała swój pogrzeb co do joty. Dziennikarka Dzień Dobry TVN, uwielbiana przez widzów i kolegów z pracy, która na ekranie nie ma sobie równych i od lat bryluje na salonach, ma bardzo oryginalny pomysł na swoje „ostatnie pożegnanie”. W rozmowie z magazynem Viva! Wellman wyjawiła, że boi się zostać zapomnianą i boi się, że po śmierci zostanie jedynie zdjęciem na ekranie telewizorów.

Podczas wywiadu Dorota, słynąca ze swojego poczucia humoru i dystansu do siebie stwierdziła, że najbardziej przeraża ją, że na pogrzebie mogłoby zabraknąć żałobników:

Boję się, że jak umrę, to będę tylko czarnym zdjęciem w TVN24, z płonącą świeczką w tle. Ale na mój pogrzeb już nikt nie przyjdzie, bo się znamy na odległość. A ja chcę, żeby na mój pogrzeb przyszli ludzie, których znałam i którzy zechcą mnie odprowadzić w ostatnią drogę.

Jak więc ma wyglądać pogrzeb Doroty Wellman? Dziennikarka zaplanowała wszystko bardzo dokładnie, a o spełnienie jej pochówkowej woli poprosiła… Marcina Prokopa. Ma on zostać mistrzem ceremonii i osobiście dopilnować, żeby marzenie Doroty o imprezie na pogrzebie zostało wypełnione co do joty:

Zarządziłam i napisałam wyraźnie, jak mój pogrzeb ma wyglądać. Na moim pogrzebie ma być impreza. Nikt ma nie płakać, nikt ma nie wygłaszać przemówień i nie mówić, jaka byłam piękna i mądra. Pieprzyć to! Ludzie mają się spotkać, wspomnieć o mnie i napić za to, żebym prostą drogą poszła tam, gdzie trzeba pójść. Uważam, że to naturalne przedłużenie mojego życia

Oryginalny pomysł, nie sądzicie?

Szokująca metamorfoza Doroty Wellman! Zmieniła fryzurę i wygląda jak Mariolka!

Tego TVN w życiu nie wyemituje. Marcin Prokop pokazał, co dzieje się w czasie przerw na planie „Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman od lat zmaga się z silną chorobą. Dopiero teraz opowiedziała o ciężkiej walce


Dorota Wellman w koszulce Łukasza Jemioła

Dorota Wellman w koszulce Łukasza Jemioła

Marcin Prokop, Dorota Wellman - plan Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop, Dorota Wellman - plan Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×