Szukaj

Dominic D’Angelica niespodziewanie opublikował oświadczenie. Szczerze do bólu komentuje aferę. Słowa do fanów wzruszają

Dominic D'Angelica wrócił na Instagram

Dominic D'Angelica wrócił na Instagram

Dominic D'Angelica w piątek wrócił na Instagram. Niespodziewanie nagrał oświadczenie, w którym zwrócił się do swoich fanów. 

W finale Top Model 9 miał pojawić się Dominic D’Angelica, który został wyeliminowany z programu niespełna jeden dzień przed jego zakończeniem. Powodem była mroczna przeszłość (szczegóły tutaj), o której dowiedziała się cała Polska. Amerykanin o włoskich korzeniach w wieku 22 lat został skazany przez amerykański sąd za uprawianie seksu z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. W oficjalnym oświadczeniu Dominic zapewnił, że „nigdy nie został uznany za winnego”.

Dominic nie pojawił się na finale Top Model. Producenci wycięli go nawet z czołówki, w której pojawiał się przez prawie cały sezon. Przed rozpoczęciem emisji programu na żywo wyemitowano krótkie, dwuzdaniowe oświadczenie w którym stacja przeprosiła za zaistaniałą sytuację.

Mimo że nie został zaproszony do ostatniego odcinka show, model pogratulował zwycięzcy, Mikołajowi Śmieszkowi i pozostałym finalistom.

Dominic D’Angelica wraca na Instagram

Kiedy w mediach trwała burza, Dominic milczał. Odezwał się na Instagramie raz. Wydał krótkie oświadczenie, dając do zrozumienia, że jest niewinny i tylko brak środków finansowych nie pozwolił mu tego dowieść.

Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą seksualnym – napisał tydzień temu.

Potem pogratulował finalistom Top Model 9, o czym już wspominaliśmy i zniknął w IG. Jednak w piątkowy wieczór powrócił. Z ogolona głową i pomalowanymi paznokciami powiedział kilka słów do fanów na Instastory. Wygląda zupełnie inaczej niż w programie, gdzie jego znakiem rozpoznawczym była czupryna.

Dobry wieczór, cudownego piątku! Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Nie było mnie chwilę, ale tęskniłem za każdym z Was. Chciałbym też powiedzieć, że jestem wdzięczny za każdego z Was, który okazał mi dużo miłości w tym trudnym czasie. Powróciłem do 2011 i do czegoś, czego nie zrobiłem i to była dla mnie jedna z najtrudniejszych chwil w życiu. Chciałbym Wam więc tylko wszystkim bardzo podziękować. Wrócę niedługo, żeby powiedzieć więcej o moim stanowisku w całej sprawie. Teraz chciałem tylko sprawdzić, czy wszystko u Was dobrze. Życzę Wam miłego weekendu i bądźcie bezpieczni. Kocham Was!

Dominic po raz kolejny zapewnia o swojej niewinności. Pozostaje poczekać na kolejne oświadczenie, które właśnie zapowiedział.


Dominic D'Angelica wrócił na Instagram. Co powiedział fanom?

Dominic D'Angelica wrócił na Instagram. Co powiedział fanom?

Dominic D'Angelica wrócił na Instagram. Co powiedział fanom?

Dominic D'Angelica wrócił na Instagram. Co powiedział fanom?

Dominic D'Angelica wrócił na Instagram. Co powiedział fanom?

Dominic D'Angelica wrócił na Instagram. Co powiedział fanom?

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Niech siedzi cicho,ma trzydzieści lat, a mentalność dwunastolatka.

 • Gość pisze:

  Wystarczy zauwazyc, ze powtarza, jak papuga „nie zostalem uznany za winnego”, a nie przechodzi mu przez klawiature, zeby napisac „nie zrobilem tego”. Skoro matka dziewczyny caly czas walczy to znaczy, ze jasnie pan „nie uzanany za winnego” bez powodu nie podpisal sie na biednej dziewczynie.

 • K pisze:

  „Pogratulować” autorowi … Użycie wyrazu w tytule „…. wzruszają” w kontekście całej sytuacji z przeszłości jest mało stosowne. Chyba, że promujemy coś co nie powinno być promowane? Hm…

 • Gość pisze:

  Przekichane. Ale serial będzie trwał.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×