Szukaj

Dominic D’Angelica zabrał głos po finale „Top Model”! Odniósł się do tego, co zobaczył na wizji

Dominic D'Angelica o finale Top Model

Dominic D'Angelica o finale Top Model

Dominic D'Angelica komentuje finał Top Model 9. Po zakończeniu programu zamieścił post, w którym odniósł się do tego, co działo się w odcinku, w którym sam miał zawalczyć o główną nagrodę.

Finał 9. edycji Top Model zakończył się zwycięstwem Mikołaja Śmieszka. Telewidzowie i jurorzy zdecydowali, że to 19-latek z Rabki-Zdroju otrzymał 100 tysięcy złotych, okładkę Glamour i kontrakt z dużą agencją modelingową. W ostatnim odcinku amator piłki nożnej pokonał faworytkę internautów – Patrycję Sobolewską i zdobywczynię Złotego Biletu – Weronikę Kaniewską.

Do minionej niedzieli Mikołaj o zwycięstwo rywalizował z jeszcze jednym uczestnikiem. W finale miał pojawić się również Dominic D’Angelica, który został wyeliminowany z programu niespełna dobę przed jego zakończeniem. Powodem wyrzucenia z show była mroczna przeszłość, o której cała Polska dowiedziała się dopiero teraz. Amerykanin o włoskich korzeniach w wieku 22 lat został skazany przez amerykański sąd za uprawianie seksu z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. W oficjalnym oświadczeniu Dominic zapewnił, że „nigdy nie został uznany za winnego”.

Z oczywistych powodów Dominic nie pojawił się na finale Top Model. Producenci poszli jednak o krok dalej i wycięli go nawet z czołówki, w której pojawiał się przez prawie cały sezon. Przed rozpoczęciem emisji programu na żywo wyemitowano krótkie, dwuzdaniowe oświadczenie o następującej treści.

Musieliśmy wykluczyć Dominica, jest nam bardzo przykro z zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy przeprosić naszych widzów.

Dominic D’Angelica komentuje finał Top Model 9

Okazuje się, że Dominic oglądał finał Top Model. Tuż po zakończeniu widowiska zamieścił na Instagramie post, w którym odniósł się do tego, co zobaczył na wizji, czyli do triumfu kontrkandydata, a prywatnie kolegi z planu. Pogratulował Mikołajowi zwycięstwa. Nawiązał też do reszty grupy, z którą przez całą edycję rywalizował o awans do kolejnych odcinków.

Gratulacje Mikołaj. I gratulacje dla was wszystkich ludzie. Jestem bardzo dumny z każdego z was z osobna. Jestem dumny z was wszystkich. Wszyscy wyglądaliście niesamowicie dzisiejszego wieczoru. Bawcie się dobrze tej nocy. Kocham was moja rodzino – napisał, oznaczając profile osób, które zamieszkały w domu modelek. Na zakończenie dodał: – Teraz pora dosięgnąć gwiazd. Kocham was.

Na wpis 30-latka zareagowało kilkadziesiąt tysięcy internautów. W wirtualne serduszko, będące wyrazem sympatii dla publikacji, wyraziło wielu celebrytów, którzy nie zgadzają się z decyzją o eliminacji D’Angelici z programu. Wielu utrzymuje, że dla nich to właśnie Dominic jest zwycięzcą zakończonego dziś sezonu Top Model.


Dominic D'Angelica oświadczenie

Dominic D'Angelica oświadczenie

Dominic DAngelica - gwiazdy w DDTVN

Dominic DAngelica - gwiazdy w DDTVN

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×