Danuta Holecka zaskoczyła widzów metamorfozą. Nowa fryzura dziennikarki była największą atrakcją „Wiadomości”

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka po wielu miesiącach nieobecności wróciła na antenę TVP. Poprowadziła Wiadomości w nowej fryzurze. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Danuta Holecka od niemal trzech dekad pojawia się na antenie TVP. Jest jedną z czołowych gwiazd publicznego nadawcy. Dziennikarka pracuje tam od 1993 roku. Na samym początku relacjonowała jedynie obrady Sejmu. Wraz z upływem czasu zaczęto powierzać jej coraz więcej zawodowych obowiązków i tak na stałe dołączyła do obsady programu informacyjnego i zaczęła pojawiać się w porannych i wieczornych wydaniach Wiadomości. Obecnie jest szefową wspomnianego programu.

Po wielu latach pracy gwiazda postanowiła zrobić sobie dłuższy urlop. Od kwietnia przestała pojawiać się na antenie. W tym czasie zastępowali ją Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Szefowa serwisu informacyjnego uspokoiła jednak fanów i zdradziła, że wróci do pracy.

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem – skomentowała w rozmowie z Faktem.

Danuta Holecka wróciła na antenę TVP w nowej fryzurze

Po kilku tygodniach nieobecności dziennikarki w pracy media obiegła wiadomość o jej problemach zdrowotnych. Serwis Pomponik podawał wówczas, że długi urlop jest spowodowany skomplikowanym złamaniem nogi. Informator portalu zdradził, że potrzebny był zabieg zespolenia kości specjalnymi śrubami, a jednocześnie zapewnił, że gwiazda TVP ma najlepszą opiekę:

Nie wychodzi z domu. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci na antenę. To wszystko nie jest dla niej łatwe, telefony się urywają. Ma jednak zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów w kraju.

Wygląda na to, że Danuta Holecka już czuje się dobrze, ponieważ wróciła do Wiadomości. Dziennikarka po długiej nieobecności poprowadziła serwis informacyjny, zachwycając nową fryzurą. Zdecydowała się rozjaśnić włosy. Na jej głowie pojawił się czekoladowy i bardzo lśniący brąz. Ta zmiana od razu zwraca uwagę, ponieważ wcześniej przez wiele lat miała ciemne włosy. W naszej galerii zobaczycie dziennikarkę w nowej fryzurze.


Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w smokingu

Danuta Holecka w smokingu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×