Dagmara Kaźmierska wzięła na ruszt Polaków. Nie przebierała w słowach, oceniając mentalność rodaków. Ostro!

Dagmara Kaźmierska oceniła Polaków

Dagmara Kaźmierska oceniła Polaków

Dagmara Kaźmierska oceniła mentalność Polaków. Co ma do zarzucenia rodakom? Wszystko, co leżało jej na sercu, zdradziła w sieci.

Żaden z uczestników show TTV Królowe życia nie zapadł w pamięć widzów tak jak Dagmara Kaźmierska. Dzięki udziałowi w programie kobieta stała się prawdziwą gwiazdą i umiejętnie korzysta ze swojego przysłowiowego 5 minut. Nadal pojawia się na ekranach telewizorów, ale także stała się prężnie działająca influencerką. Na Instagramie chętnie dzieli się przemyśleniami:

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – mówiła jakiś czas temu.

W sieci zdradza także, jak wygląda jej codzienność. Na przykład pokazała jak mieszka. Dwupiętrowe lokum jest pełne niemal barokowego przepychu. Złoto dominuje prawie we wszystkich pomieszczeniach. W wydanej kilka miesięcy temu autobiografii Królowa Życia wyjaśniła, czym zainspirowała się, urządzając swoje gniazdko.

Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam.

Kaźmierska nie ukrywa też, że prowadzi bardzo luksusowe życie. Na wszystko zapracowała, prowadząc butki z odzieżą. Teraz jest też właścicielką łodzi w Egipcie i zaprasza turystów na rejsy. Dagmara kocha wystawne życie, a ono najwyraźniej odwzajemnia jej uczucie.

Celebrytka jest także wnikliwą obserwatorką rzeczywistości, a jej celne uwagi często docierają do sedna sprawy. Tym razem wzięła na ruszt mentalność rodaków.

Dagmara Kaźmierska o mentalności Polaków

Dagmara Kaźmierska nie zwykła owijać bawełnę, więc nic dziwnego, że postanowiła ocenić mentalność rodaków:

Nasza mentalność polska jest poje***. Trzeba tylko komuś dowalać, szkodzić. Jak sąsiad ma lepsze auto, to trzeba mu oponę przebić. No tacy jesteśmy… Jak są wojny, jakieś kłopoty, to się jednoczymy, pokazujemy serce, ale jednocześnie naszemu bliźniemu tak byśmy do***, że bardziej nie trzeba… – twierdzi Dagmara.

Poniżej możecie odsłuchać całej tyrady Królowej Życia.

Dagmara nie boi się kontrowersji, więc bez ogródek powiedziała co myśli. Zgadzacie się z nią?


Dagmara Kaźmierska na balkonie

Dagmara Kaźmierska na balkonie

Dagmara Kaźmierska - mieszkanie

Dagmara Kaźmierska - mieszkanie

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×