Joanna Koroniewska pokazała córki na plaży. Janina i Helenka pozują w identycznych kostiumach kąpielowych. Jaki słodki widok!

Joanna Koroniewska - córki

Joanna Koroniewska - córki

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie córek. Janina i Helena pozują na brzegu morza w identycznych kostiumach kąpielowych. Jak słodko!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to dumni rodzice dwóch pięknych dziewczynek – Janiny i Heleny. Do tego, aby być mamą, aktorka musiała przejść wyboistą drogę. Nie ukrywa tego i głośno mówi o tym, że najpierw nie miała instynktu macierzyńskiego, a potem miała problemy z donoszeniem ciąży.

W jednym z wywiadów wyznała, że długo nie myślała o dzieciach. Gdy już była w ciąży, nie wierzyła, że sprawdzi się w roli matki.

Przez długi czas w ogóle nie czułam instynktu macierzyńskiego. Wydawało mi, że jestem zbyt wielką hedonistką, by się dla kogoś poświęcić. W głębi serca czułam, nawet jak już byłam w ciąży, że ja się na matkę w ogóle nie nadaję – powiedziała.

Z kolei w innej rozmowie podzieliła się swoją traumatyczną historią i zdradziła, że ma za sobą sześć nieudanych ciąż.

Obecnie jednak razem z Maciejem Dowborem z dumą patrzy, jak pięknie rozwijają się Janina i Helena.

Córki Koroniewskiej i Dowbora w takich samych kostiumach kąpielowych

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska stanowią jedną z najbardziej medialnych par w rodzimym show-biznesie. Małżonkowie bardzo prężnie działają w social mediach, a na prowadzonych przez nich kanałach codziennie pojawiają się nowe treści. Już podczas wiosennej kwarantanny przygotowali szereg atrakcji, którymi umilali czas zamkniętym w domach internautom.

Największym powodzeniem cieszy się Domówka u Dowborów, podczas której przeprowadzają rozmowy z innymi gwiazdami. Przy okazji wywiadu z będącą w ciąży Klaudią Halejcio Joanna opublikowała swoje zdjęcia z okresu oczekiwania na córki, a potem także fotografię dziewczynek, na której pozują na plaży w identycznych kostiumach kąpielowych. Takie kadry nieczęsto goszczą na Instagramie Koroniewskiej, bo mimo że jej aktywność w social mediach jest imponująca, to bardzo dba o anonimowość dzieci.

Przypomnijmy, że Janka ma już dwanaście lat i jest utalentowaną flecistką i ma za sobą debiut w filmie, a Helenka to urocza trzylatka.


Córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska pokazała córkę. Tak wygląda Janina

Joanna Koroniewska pokazała córkę. Tak wygląda Janina

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×