Joanna Koroniewska pochwaliła się intymnymi zdjęciami z okresu ciąży. Pozuje w bieliźnie i maksymalnie eksponuje brzuszek

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska na Instagramie opublikowała zdjęcia z okresu ciąży. Miała ważny powód. Takie wpisy bardzo rzadko możemy oglądać na profilu gwiazdy.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się w 2014 roku. Uroczystość odbyła się w Słomczynie pod Warszawą. Państwo młodzi, chcąc zachować ją w tajemnicy przed mediami, zaproszonych gości o wszystkim informowali w ostatniej chwili:

Państwo młodzi do końca chcieli utrzymać wszystko w tajemnicy, a zaproszeni goście o wszystkim byli informowani w ostatniej chwili – podawał Fakt.

Małżonkowie wychowują dwie córki: Janinę, która przyszła na świat w 2009 roku, i Helenę, która urodziła się w 9 lat później.

Joanna Koroniewska w ciąży. Sesja z brzuszkiem

Przez pandemię koronawirusa Joanna i Maciej mieli nieco więcej wolnego czasu. Znaleźli sobie nowe zajęcie. Zaczęli jeszcze aktywniej działać w social mediach i zainicjowali ciekawe projekty. Najpopularniejszym z nich jest Domówka u Dowborów, czyli rozmowy prowadzone na żywo z udziałem gwiazd.

Chociaż małżonkowie aktywnie działają w sieci, są bardzo oszczędni w publikowaniu treści związanych z ich dziećmi. Gdy Janina i Helena pojawiają się w kadrze, nie widać ich twarzy w całości. Joanna i Maciej nie dzielą się też zdjęciami z urodzin dziewczynek.

Joanna Koroniewska przez długi czas nie udostępniała fotografii zrobionych w czasie ciąży. We wtorek aktorka zrobiła wyjątek. Pokazała dwa ujęcia zrobione w momencie, gdy oczekiwała narodzin swoich córeczek.

Na jednym pozuje profilem, ma na sobie stanik, w oczy rzuca się sporych rozmiarów brzuch. Na drugim stoi na wprost kamery, ma lekko rozwiane włosy. Okazuje się, że gwiazda miała ważny powód, by wrzucić te zdjęcia. W ten sposób chciała zachęcić internautów do oglądania nowego wywiadu, którego gościem będzie ciężarna Klaudia Halejcio:

Uwielbiam patrzeć na kobiety w ciąży… nawet na siebie z tego okresu. Dziś o 22.00 zamieniamy Domówkę u Dowborów na Porodówkę u Dowborów. Kto z nami?!! A właściwie to na szkołę rodzenia dla naszego gościa @klaudiahalejcio , która jest już na ostatniej prostej! Dlatego bardzo chcemy sprawdzić jej wiedzę na temat porodu i macierzyństwa!!!

Internauci w komentarzach komplementują ciążową sesję Joanny i deklarują, że będą oglądać wspomniany program.

Zobacz też: Koroniewska i Dowbor u fryzjera. Zapowiadała się rewolucja na głowie. Tymczasem internauci rozczarowani


Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po wizycie fryzjera

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po wizycie fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×