Nie żyje 27-letni gwiazdor MTV. Popełnił samobójstwo

Clay Adler nie żyje, samobójstwo

Clay Adler nie żyje, samobójstwo

Clay Adler nie żyje

Smutne wiadomości z USA. Clay Adler nie żyje. 27-letni gwiazdor MTV, uczestnik programu Newport Harbor: The Real Orange County, popełnił samobójstwo. Mężczyzna zastrzelił się.

Do tragicznego zdarzenia doszło 25 marca podczas sesji strzeleckiej. Gdy Clay razem z grupą znajomych bawił się w najlepsze, nagle skierował swoją broń w kierunku głowy i strzelił. Nie był pod wpływem środków odurzających, ale – jak podaje TMZ – „miał problemy psychiczne”. Przez kilka lat korzystał z pomocy psychologa. Znajomi twierdzą, że Clay nie radził sobie ze słabnącą popularnością.

People informuje, że funkcje życiowe Claya Adlera były podtrzymywane szpitalu przez 24 godziny, ponieważ gwiazdor podpisał zgodę na przeszczep organów w razie własnej śmierci. W ten sposób uratował życie 5 osobom.

Jego wnętrzności były w fenomenalnym stanie. Przekazał więcej, niż lekarze kiedykolwiek widzieli – powiedział ojciec 27-latka

Adler miał na swoim koncie kilka epizodów w serialach. Jego marzeniem była główna rola w dobrej produkcji. Zaczynał razem z Jennifer Aniston w 2008 roku, której kariera szybko poszybowała w górę. Prywatnie łączyła ich przyjacielska relacja.

Składamy najszczersze kondolencje dla rodziny zmarłego.

Zobacz: Śmierć 36-latki przez narkotyki! Tragedia w rodzinie wielkiej gwiazdy Hollywood

You will be missed, Clay Adler ?

A post shared by MTV (@mtv) on

Clay Adler przyczyny śmierci

Clay Adler przyczyny śmierci

Clay Adler nie żyje

Clay Adler nie żyje


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×