Fatalna pomyłka. Chodzi o szczepienie Cezarego Pazury na COVID-19

Cezary Pazura o szczepieniu na COVID

Cezary Pazura o szczepieniu na COVID

Afera o szczepienie gwiazd na COVID-19 poza kolejnością budzi coraz więcej emocji. Tym razem sprawę skomentowała Edyta Pazura, która w imieniu męża wydała oficjalne oświadczenie.

Wielkie zamieszanie wokół szczepień na koronawirusa przyjmowanych przez znane osoby bez kolejki trwa. Przypomnijmy, że 18 popularnych osób miało przyjąć wakcynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Informacje na ten temat wyciekły do prasy po tym, jak były premier Leszek Miller pochwalił się na Twitterze, że przyjął pierwszą dawkę. Potem było już tylko gorzej. Po publikacji Krystyny Jandy, która się także zaszczepiła, zaczęła się prawdziwa burza. Doszło do tego, że premier Morawiecki zarządził sprawdzenie, czy w WUM nie doszło do nadużycia.

Mimo że gwiazdy tłumaczą się, że zostały poinformowane, że biorą udział w akcji promującej szczepienia na Covid-19, echa nie milkną, a jest wręcz coraz głośniej. Nie pomagają oświadczenia, takie jak to, które opublikował między innymi Michał Bajor:

W związku z medialną burzą nie mam zamiaru ukrywać, że jestem jedną z zaszczepionych osób w przychodni przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Tak jak większość osób publicznych, zostałem zaproszony do akcji popularyzacji szczepień przeciwko COVID-19 i zgodziłem się zostać jednym z jej ambasadorów. Zaproszenie było skierowane do nas już po Świętach i z oficjalną informacją, że są to szczepionki nadprogramowe, których wiele mogłoby ulec przedawnieniu po 31.12.2020. Jestem przekonany, że to szlachetne działanie i że zachęcając do szczepień, przynajmniej pośrednio przyczyniam się do tego, że większość z nas pozostanie w zdrowiu. Moim celem jest również to, żeby wątpiącym, ale i ignorantom, pokazać na swoim przykładzie, że szczepionka jest bezpieczna i tym samym zachęcić wszystkich Państwa do włączenia się w tę światową walkę z pandemią. Jeśli ktoś z Państwa poczuł się tą sytuacją urażony, serdecznie przepraszam. Ukłony.

Cała tak akcja nie spodobała się opinii publicznej. Mało tego. Na jaw wychodzą coraz nowe fakty. Między innymi to, że to wcale nie była żadna akcja promocyjna. Okazuje się dodatkowo, że niewinną ofiarą całego zamieszania jest Cezary Pazura.

Pomyłka w sprawie szczepienia Cezarego Pazury

Wśród nazwisk znanych i lubianych pojawił się też Cezary Pazura. Zdziwiło to wielu, bo daleko mu do grup ryzyka, a już z pewnością nie jest w „zerówce”, którą stanowią medycy. Okazuje się, że to grube nieporozumienie, co wyjaśniła na Instagramie Edyta Pazura.

Żona aktora wyznała, że owszem Czarek może być łączony z akcją propagującą szczepienia, ale nie tą WUM-u, a oficjalną, informacyjną. Zaznaczyła, że wcale nie został zaszczepiony i czeka na swoją kolejkę tak samo jak każdy obywatel.

Dzisiaj przez całą niedzielę odpowiadam bardzo szczerze na pytania dziennikarzy, którzy co chwila wydzwaniali. Jak widać nie dotarło…
Cezary Pazura jest ambasadorem oficjalnej akcji informacyjnej #szczepimysię, której organizatorem NIE jest WUM.
Cezary nie został zaszczepiony na COVID-19 i czeka jak każdy obywatel na swoją kolej.
Najbardziej zaskakujące jest to, że tego nadużycia dopuścił się @viva_magazyn z którym współpracowaliśmy kilka tygodni temu przy sesji zdjęciowej. Dalszy komentarz jest zbędny – napisała poirytowana Edyta.

Możemy się tylko domyślać, jak wiele nieprzyjemności spotkało aktora i jego rodzinę przez tę pomyłkę. Wystarczy przypomnieć, z jakim hejtem od kilku dni zmagają się Zosia Zborowska i jej rodzice:

Znam mojego starego od 33 lat. I nie jest to człowiek, który kłamie i robi coś za plecami. Ja mu wierzę i będę go bronić, bo nigdy nie dał mi zwątpić w to, że jest człowiekiem honorowym. Wierzę w jego wersję. Wy nie musicie i macie do tego absolutnie prawo. Tak jak ja mam prawo chronić siebie przed hejtem i zamknąć konto – wytłumaczyła corka Wiktora Zborowskiego.


Edyta Pazura dementuje plotki o szczepieniu Cezarego Pazury

Edyta Pazura dementuje plotki o szczepieniu Cezarego Pazury

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Edyta Pazura pokazała salon

Edyta Pazura pokazała salon

Komentarze

 • Gość teofil pisze:

  a co jedna strzykawka w Warszawie zacznijcie szczepic

 • Gmoze goscość pisze:

  Ale szopka, hahahaha…z produktem prawie przeterminowanym, hahaha…prawie perfekcyjna akcja reklamową. Produkt deficytowych lepiej się sprzedaje . To tak (ta sama socjotechnika) jak sprzedaż super drogich garnkow( w sanatoriach) lub super drogiej pościeli z wełny. Naciągane naiwnych ludzi, zeb y kupili. Kup, dostaniesz nagrodę. Jak nie kupisz, to poczujesz się gorszy. No inni kupili taki super produkt a Ty jeszcze nie. Trzeba się spieszyć, rywalizować, bo zabraknie itp. Hahaha….niby klient(podstawiony) będzie zachowałem towar i kupował szybko takie cudo, Ty też kup koniecznie…taki cymes. JANDA TO LEJE KROKODYLE ŁZY. Marysia nie szczepila się, bo co. Marysia nie umie kłamać, hahaha…Ale przedstawienie dla gawiedzi, hahaha!

 • Jerzy Urban pisze:

  Zamówił więcej,bo reszte opitoli jego szwagier na czarnym rynku. A z jakiej paki ma być jakiś aktorzyna szczepiony w pierwszej kolejności??? Może i łóżka w szpitalu nie promują, bedzie szpital na nich tylko

 • Mirek W pisze:

  A ŚCIEKIdo WISŁY dalej PŁYNĄ I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gośća pisze:

  A ja tej szczepionki nie chce. I mam to głęboko w poważnium…

 • Gość pisze:

  Bardzo Świerże te szczepionki że termin ważności upłynął 31.12….to tecnieuxyte grupowe z przeklejone kartka?

 • Gość pisze:

  Ale daliście się wrobić w aferę szczepionkową .Szczepionka każdemu się należy a że niektórzy dostali ją wcześniej w czym problem. Oczywiście musi być pisowska kontrola, a kto kontroluje aferę z maseczkami , respiratorami i wydanymi milionami na wybory które się nie odbyły? Ludzie myślenie naprawdę nie boli.

 • Gośćja pisze:

  Dla mnie to było mydlenie oczu aby nikt nie doliczył się szczepionek przekazanych pisowni.

 • Terenia pisze:

  A tak swoją drogą, co oni podają za szczepionki, których termin ważności minął 31.12.2020??????

  • Gość pisze:

   Te szczepionki przed rozmrożeniem mogą być przechowywane nawet bardzo długo, ale celebryci po prostu wymyślili sobie tę bajeczkę zgonie z zasadą, że „jak Cię złapią z ręka w cudzej kieszeni, to mów że to nie Twoja ręka”.

  • Gość21 pisze:

   Wystarczy odrobinę poczytać na ten temat. 1 ampułka szczepionki jest tak duża że zawiera 5 dawek. Po otwarciu jus się jej nie zamraża i czas przechowywania skraca się do 5 dni w lodówce. Więc gdy nie ma kogo zaszczepić to wszystko idzie do kosza. A jeszcze okazało się że tak naprawdę w jednej ampułce jest 6 nie 5 dawek i ta jedna+ jest na straty z założenia. Ponieważ jest to drogi produkt w punkcie szczepień na WUM postanowiono nie wyżuć tej dawki tylko odłożyć w lodówce do uzyskania akceptacji by móc ją wykorzystać. Czas mija szybko więc postanowili sami poszukać jak najszybciej chętnych bo termin otwartych ampułek się kończył. A dopiero teraz minister zdrowia i jakąś tam rada lekarzy zaakceptowali że można tę 6-tą dawkę wykorzystać do szczepień i nie wyrzucać. Bo w innych punktach poprostu wyrzucano.

 • Gość pisze:

  To co robi Pis to jest wstrętne, ale manipulacji i przekrętów, to uczyć sie tylko od nich.

 • Gość pisze:

  nie dziwi Was to ,że zaproszone są osoby które krytykują pisiorów?

 • Jaga pisze:

  bardzo mądre posunięcie PIS-U.I Znowu napuścili ludzi jeden na drugiego i oczywiście ludzie to połknęli i PIS znowu się cieszy i robi swoje ha ha

 • Ja pisze:

  Ooooooo…uuuuuuu…😛

 • Gość pisze:

  Dla mnie cała ta „afera” to koniec wiary w polskie społeczeństwo i jego totalne odhumanizowanie. Plugastwa władzy są mi znane, ale takiej podłości ze strony ludzi nie byłam w stanie przewidzieć w najgorszych scenariuszach.

 • Sawe pisze:

  Chowanie się za plecami żony nie wygląda dobrze. Panu Zborowskiemu wierzę w dobre intencje.y

  • Gość pisze:

   A ja wierzę żonie. Żeby plokarskie media nie wykorzystywały tego nadużycia na potrzeby ukierunkowana na innych, jak najszybciej listę należy upublicznić. I nie zasłaniać się żadnym RODO!

 • Gość pisze:

  Powaliło was z tymi szczepieniami? No i co ze się zaszczepili? A większość ma oby zryte przez propagandzistów .

 • Gość pisze:

  Bzdura – poprostu jest dorosła

  • Gość pisze:

   Zamiast zrobić z tego film promocyjny żeby coraz więcej ludzi się zaszczepiło to u nas wylewa się hejt brawo Polacy😡

 • emerytks pisze:

  Ludzie czy wam już całkiem rządzący mózgi wylasowali, nadal wierzycie tym oszustom, no to daleko na tym wózku nie zajedziecie.

  • Gość pisze:

   Ja. Najmniej wierze tym co mądrych udają bo się głupot na fejsie nastudiowali i dyplomy wiedzy zdobyli z plotek co innego piszą a co innego myślą nikt ich nie sprawdzi najlepiej idzie wyśmiewanie i poniżanie

 • Gość pisze:

  Ludzie czy wam już całkiem rządzący mózgi wylasowali, nadal wierzycie tym oszustom, no to daleko na tym wózku nie zajedziecie.

 • Gość pisze:

  Zborowski w zatoce sztuki tez byl przypadkowo.
  Paskudna rodzina hipokrytow a ta kobyla to juz zenada.

 • Gość pisze:

  A jak zostal to co? A dlaczego ich słowa maja być nieprawdą..? Zresztą jakby ich nie zaproszono na szczepienia, to by ich nie zrobili, a już na pewno nie informowaliby o tym w mediach społecznościowych…..

 • smutne pisze:

  ta dorosla corka widac ze z tylu, inaczej traktowana niz te male , smutne

 • Gośćmmmm pisze:

  Nie uważam by oświadczenie pani Edyty było wystarczającym dowodem na to iż pan Cezary nie został zaszczepiony…. to za mało by można było zaufać jej słowom…. a co na to pan Cezary ??

  • Gość pisze:

   Ja prdle!!!!! Co to za gównoburza z tymi szczepieniami poza kolejnością !!!!! Ludzie opanujcie sie !!!!!
   Jak narazie zaszczepiło sie 18 osób ( poza kolejnością ) a już utylizowano 75 szczepionek – ale o tym nikt nie wspomni . Zaczynam rozumieć dlaczego premier zamówił 45 milionów szczepionek dla 36 milionów ludzi 😂😂😂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×