„BrzydUla” wraca z nową obsadą. Wiemy, kto oprócz Małgorzaty Sochy zagra w serialu

Już niebawem na ekranach telewizorów pojawi się uwielbiany przez wszystkich serial BrzydUla. Super Express donosi, kogo zobaczymy w premierowych odcinkach.

BrzydUla to serial, który zgromadził liczne grono fanów w całej Polsce. To oni z zainteresowaniem śledzili losy Uli Cieplak i jej przyjaciół. Ostatni odcinek na antenie TVN-u wyemitowano w 2009 roku. O tym, że powstaje kolejny sezon, dowiedzieliśmy się pod koniec 2018 roku.

To właśnie wtedy scenarzysta Piotr Jasek udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie scenariusza. Radosna wiadomość została także potwierdzona przez główną bohaterkę, Julię Kamińską, prywatnie narzeczoną scenarzysty – to właśnie oni przez ostatnie lata pracowali nad scenariuszem nowej serii. Propozycję ponownego zagrania w serialu otrzymała również Małgorzata Socha – której rola sekretarki Violi popełniającej wciąż lapsusy językowe (pisane zresztą specjalnie dla niej przez Marię Czubaszek) Malgosia właśnie ujawniła, że ją przyjęła.

Prace scenariuszowe rzeczywiście trwają. Są też nowi bohaterowie, ale cała obsada z tamtej części też się pokaże. Wszyscy potwierdziliśmy swoją chęć i gotowość do wzięcia udziału jeszcze raz w tym samym projekcie.

Kiedy BrzydUla będzie w telewizji?

Pandemia koronawirusa nieco pokrzyżowała plany produkcji. Jak zdradziła Socha podczas Domówki u Dowborów, aktorzy mieli się spotkać na planie w kwietniu, przez obostrzenia przesunięto tę datę na czerwiec. Aktorka zdradziła, że ma nadzieję, że odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem już we wrześniu:

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać „BrzydUlę”. Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków.

BrzydUla wraca na ekrany. Kto zagra w serialu?

Według Super Expressu widzowie z całą pewnością mogą liczyć na to, że zobaczą ponownie dawną ekipę, czyli Julię Kamińską, Filipa Bobka, Małgorzatę Sochę czy Maję Hirsch. Jednak nie będzie tak kolorowo, gdyż uczucie głównych bohaterów: Uli i Marka będzie poddane ciężkiej próbie. Para zakochanych będzie musiała udowodnić, że jest sobie przeznaczona. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż na planie pojawi się dwóch przystojnych aktorów: Karol Pochecia i Marcin Rogacewicz. Czy któryś z nich zdobędzie serce BrzydUli? O tym przekonamy się, oglądając serial.


Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×