Szukaj

„BrzydUla” wraca po 11 latach! Małgorzata Socha zdradziła datę premiery i liczbę odcinków

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha się wygadała. Podczas Domówki u Dowborów zdradziła, kiedy zostanie wyemitowany nowy sezon BrzydUli. Jaka data jest brana pod uwagę? 

BrzydUla to serial, który miał tysiące fanów w całej Polsce. To oni z zainteresowaniem śledzili losy Uli Cieplak i jej przyjaciół. Ostatni odcinek na antenie TVN-u wyemitowano w 2009 roku. O tym, że powstaje kolejny sezon, wiadomo od końca 2018 roku.

Właśnie wtedy scenarzysta Piotr Jasek opublikował na Instagramie zdjęcie scenariusza. Wiadomość potwierdziła Julia Kamińska, która wciela się w główną bohaterkę.

Propozycję zagrania w serialu trafiła m.in. do Małgorzaty Sochy. W rozmowie z Plejadą powiedziała, że ją przyjęła, podobnie jak pozostali aktorzy z poprzedniej części:

 Prace scenariuszowe rzeczywiście trwają. Są też nowi bohaterowie, ale cała obsada z tamtej części też się pokaże. Wszyscy potwierdziliśmy swoją chęć i gotowość do wzięcia udziału jeszcze raz w tym samym projekcie.

Małgorzata Socha zdradziła, kiedy BrzydUla trafi na ekrany

Pandemia koronawirusa nieco pokrzyżowała produkcji plany. Jak powiedziała Małgorzata Socha podczas Domówki u Dowbobów, aktorzy mieli się spotkać na planie w kwietniu, przez obostrzenia przesunięto tę datę na czerwiec. Aktorka zdradziła, że ma nadzieję, że odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem już we wrześniu:

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać „BrzydUlę”. Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków.

Małgorzata Socha wciela się w postać Violetty Kubasińskiej, która była sekretarką w firmie Febo&Dobrzański. Widzowie pokochali ją m.in. za zabawne przekręcanie związków frazeologicznych. Czy w nowych odcinkach nieco się zmieni?

Violetta pozostanie Violettą, na pewno coś się w jej życiu zmieni. Czy zmądrzeje? Ona jest mądra życiowo, to też się liczy, krzywdy sobie zrobić nie da. To będzie ciekawe, zobaczyć ją w innym wydaniu, innej sytuacji i jak sobie w niej poradzi – dodała gwiazda w tej samej rozmowie.

Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na jesień i nowe odcinki serialu.


Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×