Szukaj

Tabloid przechytrzył Blankę Lipińską i ujawnił obsadę jej filmu. To same gwiazdy

Blanka Lipińska - recenzje filmu

Blanka Lipińska - recenzje filmu

Blanka Lipińska jest jedną z osób, która czuwa nad ekranizacją powieści 365 dni. Chociaż pisarka wciąż uparcie milczy na temat obsady, do jej szczegółów udało się dotrzeć dziennikarzom jednego z tabloidów. Co udało się ustalić?

Blanka Lipińska pomaga przy nagrywaniu ekranizacji powieści 365 dni. Film trafi do kin 14 lutego. Chociaż produkcja utrzymywana jest w tajemnicy, pewne jest, że w filmie nie zabraknie wątku ślubu. W rolę panny młodej wcieli się pisarka, w jej męża, były partner Maciej Buzała.

Zobacz: Lipińska nie wzięła ślubu, a teraz się tłumaczy. Dlaczego oszukała swoich fanów?

Kto zagra w filmie 365 dni? Obsada ujawniona.

Wciąż nie mówi się o nazwiskach aktorów, którzy pojawią się na ekranie. Chociaż Lipińska pokazała ich sylwetki w mediach społecznościowych, kadry dobrane są w taki sposób, że widać jedynie fragmenty twarzy lub nie ma widać jej wcale.

Już jakiś czas temu media obiegła informacja, że wśród obsady pojawi się Michele Morrone, przystojny Włoch, który podobno ma odegrać rolę Massima.

Zobacz: Michele Morrone – to on zagra Massimo w filmie „365 dni”! Blanka Lipińska miesiącami ukrywała go przed światem!

Michele Morrone Massimem w ekranizacji 365 dni

Michele Morrone Massimem w ekranizacji 365 dni

Kto będzie mu towarzyszyć? Tym razem dziennikarze Super Expressu dotarli do tożsamości jego towarzyszki. Według ich informacji rola ta przypadnie Annie-Marii Siekluckiej, która tym samym zyska szansę debiutu na wielkim ekranie.

Anna-Maria Sieklucka jako filmowa Laura

Anna-Maria Sieklucka jako filmowa Laura

Czy rzeczywiście ona wcieli się w rolę głównej bohaterki? Nie wiadomo, Lipińska nadal milczy i nie komentuje krążących plotek. Pewne jest jednak, że aktorka wcielająca się w Laurę jest bardzo podobna do Blanki, o czym jakiś czas temu poinformowała sama pisarka:

Pamiętam jak mój producent Tomek Mandes pokazał mi jej zdjęcie. Zapytał:
– Kogo ci przypomina?
W pierwszej chwili myślałam, że to ja. Później na castingu oczarowała mnie, jej gra aktorska zachwyciła, a chemia między nią i Massimo upewniła w wyborze – przyznała gwiazda na Instagramie.

Zobacz: Blanka Lipińska pokazała Laurę! Tak wygląda główna bohaterka jej filmu. Seksowna?

To jednak niejedyne gwiazdy, które zaangażowane są w tą produkcję. Jak podaje serwis Imdb, z filmem związani są także m.in. Paulina Biernat, Natalia Janoszek, Stefano Terrazzino.

Zobacz: Blanka Lipińska wreszcie pokazała aktora, który zagra główną rolę w jej filmie! Na widok samego uśmiechu ugną się wam nogi w kolanach!


Anna-Maria Sieklucka podobno zagra Laurę

Anna-Maria Sieklucka podobno zagra Laurę

Anna-Maria Sieklucka podobno zagra Laurę

Anna-Maria Sieklucka podobno zagra Laurę

Anna-Maria zagra w filmie 365 dni

Anna-Maria zagra w filmie 365 dni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×