Szukaj

Blanka Lipińska rozprawia o Baronie nad słoikiem z kiszoną kapustą. Doszło do zabawnego zbiegu okoliczności

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska na swoim Instagramie odkryła przed fanami kolejny talent Barona. Kto by się spodziewał, że z niego taki wszechstronny mężczyzna? I te komplementy od byłej partnerki, które są na wagę złota. Jest jednak haczyk.

Blanka Lipińska i Baron początkowo ukrywali związek. Tabloidy spekulowały o nim tygodniami, ale dopiero gdy przyłapano ich na czułościach, których sobie nie szczędzili, potwierdzili, że się spotykają. Od tego momentu na ich profilach społecznościowych zaroiło się od zdjęć i relacji ze wspólnych aktywności i urlopów.

Związek jednak nie przetrwał i para postanowiła się rozstać, o czym pisarka poinformowała w oficjalnym oświadczeniu do mediów. Lipińska podkreśliła w nim, że jest to jej jedyny komentarz na ten temat. I rzeczywiście, od tamtego momentu nie mówiła już o zerwaniu i jego przyczynach, natomiast podkreślała, że nadal darzą się szacunkiem, a wkrótce się okazało, że nawet widują.

Cały czas utrzymują koleżeńskie relacje. Dowodem może być fakt, że gdy Ewa Minge zaatakowała w sieci byłego ukochanego autorki bestsellerów, ta szybko stanęła w jego obronie. Poinformowała, że nie wyraża zgody na to, by atakować jej bliskich. Gdy 13 grudnia muzyk Afromental świętował 37. urodziny, pisarka na Instagramie opublikowała kolaż zdjęć przygotowany specjalnie na tę okazję.

Natomiast w czwartkowy wieczór w relacji na Instagramie zachwalała mało znany talent byłego chłopaka. Tylko czy rzeczywiście chodzi o TEGO Barona?

Blanka Lipińska zajada się kiszonkami od Barona

Okazuje się, że Lipińska postanowiła spędzić tłusty czwartek, jedząc nie pączki a kiszonki.

Każdy ma taki tłusty czwartek jak lubi. Ja spędzę go z kieszoneczkami od… Aleksandra Barona. A zanim media się podekscytują, chciałam tylko powiedzieć, że człowiek, który produkuje te kiszonki, nazywa się Aleksander Baron, robi też zarąbiste kim chi, kiszoną cebulę, w ogóle wszystko, co jest kiszone, jest u niego świetne. Kiełbasę też robi świetną, ona nie jest kiszona, ale jest pyszna, więc pozdrawiam Aleksandra Barona i Alka Barona.

I jeśliby ktoś pomyślał, że komplementuje tak bardzo byłego partnera, to się rozczaruje. Okazuje się, że Aleksander Baron, to szef kuchni, który tak cudownie rozpieszcza podniebienie pisarki.

To my. My, czyli zespół ludzi twórczych i zdolnych, którzy razem z Aleksandrem Baronem realizuje ten projekt. Baron – uznany szef kuchni – jest specjalistą i popularyzatorem fermentacji. Stworzyliśmy dla Was kolekcję kiszonek. To produkty najwyższej próby z najlepszych składników od sprawdzonych dostawców – można przeczytać na stronie firmy.

Cóż, z pewnością Alek Baron poza muzykowaniem, także ma wiele talentów. Blanka oczywiście nie zapomniała pozdrowić byłego partnera przy okazji wywodów na temat kiszonek.


Blanka Lipińska - kiszonki od Barona

Blanka Lipińska - kiszonki od Barona

Blanka Lipińska - kiszonki od Barona

Blanka Lipińska - kiszonki od Barona

Blanka Lipińska poprawiła zęby

Blanka Lipińska poprawiła zęby

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×