Blanka Lipińska wróciła do byłego partnera? Chwali się wspólnymi wakacjami. Komentarz nie pozostawia wątpliwości

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska urządziła sobie pogadankę z internautami. Zdradziła, że spędzi urlop z byłym partnerem. Wrócili do siebie? 

Blanka Lipińska od kilku lat utrzymuje się na fali popularności. Zdobyła rozpoznawalność w momencie, w którym wydała autorską powieść 365 dni. Losy Laury Biel, która wpadła w sidła przystojnego Massimo, bardzo szybko zyskały sympatię czytelniczek. Zainteresowanie książką było tak wielkie, że w krótkim czasie stała się ona bestsellerem.

Lipińska wydała więc dwie kolejne części, które także zostały zekranizowane. Na razie widzowie mogą oglądać pierwszą z nich. Dwie kolejne pojawią się na platformie Netflix. Na ten moment jednak data premiery jest objęta tajemnicą.

Blanka Lipińska i Maciej Buzała spędzają razem urlop. Wrócili do siebie?

Blanka zgromadziła wokół siebie spore grono fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, które z każdym dniem zyskuje nowych obserwujących. Pisarka regularnie udostępnia nowe treści. Zdarza się, że urządza sobie pogadanki z internautami. Tak jak w niedzielę, gdy zachęciła ich do zadawania pytań.

Blanka Lipińska zdradziła, że wybiera się na urlop do Egiptu. Jeden z fanów pisarki chciał się dowiedzieć, czy to prawda, że będzie jej towarzyszyć były partner, Maciej Buzała. Gwiazda odparła, że tak – doleci do niej i znajomych. Nie ma jednak mowy o tym, by do niego wróciła. Podkreśliła, że bardzo lubią ze sobą pływać:

Do ElGouny lecę z : @_martinez, @olaziare1, @grzesiekziarek, @qk_I_____, @colIn_qk. @maciejbuzala ma do nas dolecieć, więc jeśli chcieliście węszyć wielki powrót do siebie to sorry, nic z tych rzeczy. My po prostu bardzo lubimy razem pływać.

Nie jest to pierwszy raz, gdy pisarka w social mediach nawiązała do byłego partnera. Maciej niedawno świętował urodziny. Z tej okazji Blanka Lipińska przygotowała dla niego piękny prezent, który zaprezentowała na Instagramie (szczegóły tutaj).

Przypomnijmy, że partnerzy rozstali się w 2019 roku. Jak wynikało z oświadczenia, które opublikowała pisarka, w pewnym momencie zaczęli się lepiej dogadywać jako znajomi niż partnerzy.


Blanka Lipińska wybiera się na urlop z byłym partnerem. Co ich łączy?

Blanka Lipińska wybiera się na urlop z byłym partnerem. Co ich łączy?

Blanka Lipińska uczciła urodziny Macieja Buzali

Blanka Lipińska uczciła urodziny Macieja Buzali

Blanka Lipińska uczciła urodziny Macieja Buzali

Blanka Lipińska uczciła urodziny Macieja Buzali

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×