Blanka Lipińska otworzyła się w temacie macierzyństwa. Będzie dzidziuś? Przełomowe wyznanie gwiazdy

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Rodzinne wakacje Blanki Lipińskiej trwają w najlepsze. Do najnowszego zdjęcia z bratankiem dodała kilka słów o macierzyństwie. Czy autorka 365 dni planuje dziecko?

O Blance Lipińskiej stało się głośno trzy lata temu, za sprawą powieści 365 dni. Książka odniosła sprzedażowy sukces, dzięki czemu pisarka wydała kolejne dwie części. Zainteresowanie zapewniło autorce stabilne miejsce na show-biznesowym podwórku.

Blania może się również poszczycić ekranizacją bestsellerowej, pierwszej części swojego dzieła. Film odniósł ogromny sukces, zwłaszcza kiedy trafił na platformę Netflix. Wdarł się na szczyt, jeśli chodzi o najczęściej wybierane filmy na świecie. Rozpoczęły się także prace nad ekranizacją kolejnych dwóch części. Premiera kolejnej zaplanowana jest na wiosnę 2022.

Blanka Lipińska z rodziną na Malediwach

Zapracowana Blanka Lipińska znalazła jednak czas na chwilę błogiego odpoczynku. Obecnie swoje ciało wygrzewa na Malediwach. Na rajskie wakacje zabrała ze sobą swoją rodzinę. Nie ukrywa, że to ona opłaca cały wyjazd, a jedna noc dla wszystkich kosztuje ponad 5 tysięcy złotych.

Celebrytka raczy obserwatorów słonecznymi widokami, ale również dokładnie relacjonuje na Instastory, co robią jej towarzysze. Mimo że brat nie jest osobą medialną i jasno mówi, że nie lubi zdjęć, Blanka nie daje za wygraną:

To jest mój brat ten nieinstagramowy, ale tu będziecie go widzieć często, bo nie ma wyjścia, wyspa jest, a on nie może przede mną uciec.

Czy Blanka planuje macierzyństwo?

Zdaje się, że przy takim natłoku zobowiązań Blanka zaniedbuje swoje życie partnerskie. 36-letnia celebrytka nie ma jeszcze dzieci, ale zaraz… Co sądzi o ich posiadaniu? Na najnowszym zdjęciu pozuje z uroczym bratankiem. W opisie dołączonym do wspólnej fotki zdobyła się na kilka słów szczerości:

Nie muszę być mamą, by być najlepszą ciocią – podpisała autorka 365 dni

Zdjęcie skomentowała projektantka biżuterii – Izabella Budryn:

Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że nie będąc mamą jest się lepszą ciocią, bo masz dzieci tylko na chwilę.

Na co Blanka odpowiedziała:

Podejrzewam, że możesz mieć rację.

Myślicie, że Blanka kiedyś uraczy nas zdjęciami z ciążowym brzuszkiem?


Blanka Lipińska z synem

Blanka Lipińska z synem

Blanka Lipińska z synem

Blanka Lipińska z synem

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×