Blanka Lipińska zabrała bliskich na rodzinne wakacje. Przy okazji pochwaliła się bratem. Jest do niej podobny?

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska wybrała się na rodzinne wakacje, czym pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji pokazała brata Jakuba. Jest do niej podobny?

Blanka Lipińska w 2014 roku napisała debiutancką powieść 365 dni. Cztery lata później ją wydała. Książka szybko stała się bestsellerem — sprzedała się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy. W tym samym roku na rynku pojawiła się kontynuacja, Ten dzień. W 2019 roku wydano Kolejne 365 dni, wieńczące tryptyk.

Pierwsza książka Lipińskiej doczekała się ekranizacji. Przez pewien czas film można było oglądać w kinach, potem trafił na platformę Netflix. To okazało się być strzałem w dziesiątkę. Produkcja w krótkim czasie stała się bardzo popularna na całym świecie. Trafiła do czołówki filmów wybieranych przez użytkowników platformy w wielu krajach, w tym m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz w Holandii.

Aktualnie trwają prace nad ekranizacjami dwóch kolejnych części. Na ten moment data premiery jest utrzymywana w tajemnicy. Wiadomo, że prawa do ich filmowania zakupił Netflix. Dlatego pisarka nie może ujawniać niektórych szczegółów dotyczących produkcji.

Blanka Lipińska na rodzinnych wakacjach. Jak wygląda jej brat?

Odkąd Blanka Lipińska stała się popularna, co jakiś czas udziela wywiadów. W rozmowie z Galą opowiedziała co nieco o swojej rodzinie. Zdradziła, że ma o rok starszego brata, Jakuba. Uważa, że w dzieciństwie był jej przeciwieństwem:

Mam o rok starszego brata geniusza. Kuba jest wybitny w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Był pierwszym dzieckiem, zawsze świetnie się uczył. Ja próbowałam się prześlizgnąć, kombinować. On był lubiany przez nauczycieli i dyrekcję, miał wzorowe zachowanie, a ja zawsze poprawne albo nieodpowiednie. Nie mieli ze mną w szkole łatwo – wspomina autorka 365 dni.

Niedawno pisarka z bratem, jego ukochaną, dziećmi i rodzicami wybrała się na rodzinne wakacje — polecieli na Malediwy. Jak zdradziła Blanka na Instagramie, od dawna marzyła o takiej wyprawie:

To nasze pierwsze, wspólne wakacje w tym składzie. Już zimą wiedziałam, że muszę ich tam zabrać. Jestem wdzięczna i najszczęśliwsza na świecie, że tę podróż odbywam właśnie z nimi.

Lipińska opublikowała pamiątkowe zdjęcie z lotniska, a także ze statku, którym razem z bliskimi płynęła na jedną z wysp. Przy okazji pokazała brata, Jakuba i jak zapowiedziała, teraz będzie go często pokazywać:

To jest mój brat ten nieinstagramowy, ale tu będziecie go widzieć często, bo nie ma wyjścia, wyspa jest, a on nie może przede mną uciec.

Zdjęcia brata Blanki Lipińskiej znajdziecie w galerii. Są do siebie podobni?


Blanka Lipińska pokazała brata

Blanka Lipińska pokazała brata

Tak wygląda Jakub, brat Blanki Lipińskiej

Tak wygląda Jakub, brat Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska na rodzinnych wakacjach

Blanka Lipińska na rodzinnych wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×