Big Brother: Kto odpadł? Znamy wyniki głosowania widzów i nominacje mieszkańców!

Big Brother 5 maja kto odpadł

Big Brother 5 maja kto odpadł

Znamy wyniki głosowania widzów Big Brothera. W tym tygodniu nominowane do opuszczenia reality-show były Kasia Olek, Justyna Żak, Angelika Głaczkowska. Zobacz, kto ostatecznie pożegnał się z domem Wielkiego Brata i kogo mieszkańcy nominowali w kolejnym tygodniu.

Kolejna niedziela to kolejna eliminacja w domu Wielkiego Brata. Dzisiaj poznaliśmy nazwisko uczestnika, który decyzją widzów jako szósty opuścił Big Brothera. W tym tygodniu swoje SMS-y widzowie mogli wysyłać na trzy osoby, które ich zdaniem powinny opuścić reality-show. Były to: Justyna ŻakKasia OlekAngelika Głaczkowska.

Do czwartku nominowany do wyjścia z oblepionej kamerami willi był również Jakub Pyśk, który został karnie wyrzucony z obsady. Były żołnierz złamał regulamin. O szczegółach informowaliśmy tutaj.

Kto odpadł w Big Brothera 5 maja?

Decyzją widzów w tym tygodniu Big Brother opuściła Angelika. Wyniki głosowania prezentowały się następująco:

  • Kasia Olek – 17%
  • Justyna Żak – 41%
  • Angelika Głaczkowska – 42%

Z programu Big Brother widzowie dotychczas wyeliminowali: Natalia Wróbel, Tomasz Urban, Karolina Wnęk, Klaudia Marchewka, Łukasz Darłak, Angelika, zaś dobrowolnie i karnie program opuścili: Daniel Barłóg i Martyna Klimczyk (odeszli z własnej woli) oraz Maciej Borowicz i Jakub Pyśk (przymusowe opuszczenie ze względu na złamanie zasad regulaminu).

Nominacje mieszkańców Big Brothera

W trakcie odcinka na żywo poznaliśmy również kolejnych nominowanych. Uczestnicy mogli niezmiennie typować po dwie osoby, które ich zdaniem nie wnoszą nic ciekawego do programu. Paweł Grigoruk, który do obsady dołączył kilka dni temu, otrzymał immunitet od Bartka.

Poniżej dokładne wyniki głosowania mieszkańców – nominowani zostali Justyna (6 nominacji), Kasia i Magda Zając (po 4 nominacje):

Kto opuści program za tydzień?

Kim jest Angelika Głaczkowska?

Angelika Głaczkowska to piękna 32-latka, pochodząca z Białobrzegów. Na co dzień żyje z głową w chmurach, i to dosłownie, ponieważ jest stewardessą – to jej wymarzona praca, gdyż uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi. Pochodzi ze szczęśliwej rodziny, a jej bliscy określają ją jako osobę uporządkowaną, ambitną i zawsze osiągającą zamierzone cele. Angelika Głaczkowska nie lubi sztuczności, a sama cechuje się ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jej marzeniem jest otworzyć własną restaurację.

Zobacz: Przystojniak z TVN-u szuka miłości na portalu randkowym dla gejów! Ujawnił swoje wymiary i preferencje seksualne!

Zobacz: Przystojny chłopak Justyny z “Big Brothera” miał operacje plastyczne! Mamy jego stare zdjęcie! Co sobie poprawił?

Zobacz: Big Brother: Małgorzata Ohme już wie, kto zrobi karierę, a kto przepadnie bez echa! Oto jej dwa typy [WIDEO]


Angelika Głaczkowska – stewardessa z Big Brothera

Angelika Głaczkowska – stewardessa z Big Brothera

Kim są Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk?

Kim są Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk?

Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk w Big Brotherze

Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk w Big Brotherze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×