Bella Hadid mierzy się z ogromną traumą. Zrozpaczona wszystko wyznała na Instagramie. Wpis opatrzyła serią przejmujących zdjęć

Bella Hadid

Bella Hadid

Bella Hadid zdecydowała się na bardzo odważną publikację na Instagramie. Śliczna modelka opublikowała serię zdjęć, na których jest zapłakana, a w poście mówi o swoim lęku. 

Bella Hadid to amerykańska modelka, która jest młodszą siostrą Gigi Hadid, która podobnie jak ona robi oszałamiającą karierę w modelingu. Gwiazda współpracuje z nowojorską agencją IMG Models i robi karierę w branży już od kilku lat. We wrześniu 2016 roku zdobyła tytuł modelki roku na gali GQ Men of the Year Awards w Londynie. Zdecydowanie nie może ona narzekać na brak pracy i cały czas pojawia się na czerwonym dywanie. Na imprezach zachwyca stylizacjami i urodą. Obok niej zdecydowanie nie da się przejść obojętnie.

Okazuje się jednak, że pomimo tego, że śliczna modelka błyszczy na wybiegach, sesjach zdjęciowych w reklamach i czerwonym dywanie to jej życie nie jest usłane różami. Gwiazda postanowiła zamieścić w sieci bardzo przejmujący post i zwierzyła się ze swoich problemów.

Bella Hadid płacze na Instagramie i mówi o ogromnym lęku

Bella Hadid jest bardzo aktywna na Instagramie i dodaje tam sporą ilość zdjęć. Ostatni post, który się tam pojawił, może jednak zaniepokoić liczną grupę fanów, która obserwuje jej profil. Okazało się bowiem, że modelka boryka się z ogromnymi problemami, wszystkim postanowiła podzielić się z fanami. W emocjonalnym poście opisała swoje zmagania z lękiem i niepewnością. Wyznała, że inspiracją była dla niej Willow Smith i przed serią zapłakanych zdjęć udostępniła jej klip.

@WillowSmith kocham ciebie i twoje słowa. To sprawiło, że poczułam się trochę mniej samotna i dlatego chciałabym to opublikować – zaczęła swój wpis.

Na samym początku modelka zaczęła cytować słowa Willow. Później natomiast zwierzyła się z osobistych problemów. Stwierdziła, że social media kreują wizerunek, który nie ma nic wspólnego z prawdą.

To jest moja codzienność, każdej nocy. Od kilku lat. Media społecznościowe nie są prawdziwe. Dla każdego, kto ma problemy, proszę pamiętajcie o tym o tym pamiętać. Czasami wszystko, co musisz usłyszeć, to to, że nie jesteś sam. Więc ode mnie do ciebie, nie jesteś sam. Kocham cię, widzę cię i słyszę.

Gwiazda zapewnia, że z każdej sytuacji jest wyście, a choroba psychiczna przypomina kolejkę górską z przeszkodami, która w pewnym momencie musi zahamować.

Samopomoc i choroba psychiczna/nierównowaga chemiczna nie są liniowe i są prawie jak płynąca kolejka górska z przeszkodami… ma swoje wzloty i upadki, i boki. Ale chcę, żebyś wiedział, że na końcu tunelu zawsze jest światło, a kolejka górska zawsze w pewnym momencie całkowicie się zatrzymuje.

Bella wyznała, że dużo czasu zajęło jej otworzenie się przed ludźmi, ale w końcu ma odwagę głośno powiedzieć o problemie psychicznym, z jakim walczy już od lat.

Zajęło mi to dużo czasu, ale miałam wystarczająco dużo załamań i wypaleń, aby wiedzieć: jeśli wystarczająco ciężko pracujesz nad sobą, spędzasz czas sam, aby zrozumieć swoje traumy, wyzwalacze, radości i rutynę, będziesz zawsze być w stanie zrozumieć lub dowiedzieć się więcej o własnym bólu i sposobach radzenia sobie z nim. To wszystko, o co możesz poprosić siebie. W każdym razie. Nie wiem dlaczego, ale coraz trudniej jest, nie dzielić się tutaj moją prawdą. Dziękuję za spotkanie i dziękuję za wysłuchanie. Kocham Was – napisała w social mediach.

Pod postem z bardzo emocjonalnym wyznaniem Bella otrzymała ogrom wsparcia od fanów. Zasypali ją oni wirtualnymi serduszkami i komentarzami. Wspiera ją także siostra Gigi, która napisała – „Kocham Cię”. Obok przejmujących słów modelka pokazała również serię zdjęć, na których jest zapłakana. Na jednej z fotografii widać, że ma podłączoną kroplówkę. Trzeba przyznać, że zdecydowała się na odważną publikację.


Bella Hadid

Bella Hadid

Bella Hadid

Bella Hadid

Bella Hadid

Bella Hadid

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×