Szukaj

Ślub Beaty Tadli. Nie wszystko poszło zgodnie z planem. A mogło być jak w filmie…

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla wzięła ślub. Podobno nie wszystko poszło tak, jak wymarzyła sobie to dziennikarka. Czego nie udało się zrobić?

Beata Tadla w zeszłym roku zaręczyła się z tajemniczym Michałem, który trzyma się z daleka od show-biznesu. Dziennikarka bardzo rzadko wypowiada się na temat związku. Zdarza się jednak, że robi wyjątek. Tak jak jakiś czas temu, gdy ujawniła, co połączyło ją z nowym partnerem:

Mamy te same potrzeby, oczekiwania i wyznajemy te same wartości. Śmiejemy się z tego samego i to samo nas smuci. Łączą nas podobne przejścia i ten sam apetyt na życie – komentowała w Twoim imperium. 

Beata Tadla: trzeci ślub. Co się nie udało?

Tadla wzięła ślub, o czym poinformowała w social mediach. Pochwaliła się sesją zdjęciową z mężem. Zaprezentowała też kreację w pełnej okazałości. Wyglądała przepięknie, niczym gwiazda starego Hollywood. Z kolei jej mąż wybrał szykowny garnitur, w którym świetnie się prezentował.

Beata nie ukrywała, że jest szczęśliwa. W opisie pod zdjęciami, jakie opublikowała na Instagramie, napisała:

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami.

Tego samego dnia zdjęciami oraz nagraniami z uroczystości pochwalił się w sieci syn dziennikarki, Jan. Krótko skomentował umieszczone treści:

Moja piękna mama i jej wyjątkowy dzień.

Chociaż można odnieść wrażenie, że ceremonia wyszła idealnie, Twoje imperium donosi, że nie wszystko wyglądało tak jak wymarzyła to sobie dziennikarka. Mówi się, że mogło być jak w filmie. Podobno Beata chciała wziąć ślub w innym miejscu – w czeskiej Pradze. To właśnie tam nagrywano wiele kultowych produkcji, wśród których warto wspomnieć Casino Royale oraz Eurotrip. Przez pandemię koronawirusa zwyciężczyni Tańca z gwiazdami musiała zmienić swoje plany:

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Beata Tadla pierwotnie chciała wziąć ślub w czeskiej Pradze. Być może z powodu pandemii kameralna ceremonia odbyła się w pałacu ślubów na warszawskiej Starówce – czytamy w tygodniku.

Małżonkowie po ślubie wybrali się w podróż. Przez dziesięć dni będą wypoczywać na Malediwach. Nowożeńcy chętnie dzielą się z internautami zdjęciami z wyjazdu. Nie brakuje pięknego słońca, piaszczystej plaży oraz wysokich temperatur. Jak podaje Super Express, za takie wakacje mogli zapłacić nawet 26 tys. zł za osobę.


Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×