Szukaj

Beata Tadla opublikowała pierwsze zdjęcia z podróży poślubnej. Plaża, szampan, zachód słońca. Romantycznie

Beta Tadla - podróż poślubna

Beta Tadla - podróż poślubna

Beata Tadla wzięła ślub. Krótko po ceremonii razem z mężem wybrała się w podróż poślubną. Właśnie pochwaliła się pierwszymi zdjęciami. Romantycznie.

Beata Tadlapo kilku nieudanych związkach i próbach budowania relacji, w końcu  znalazła miłość. W rozmowie z Twoim imperium tak podsumowała relację z Michałem:

Mamy te same potrzeby, oczekiwania i wyznajemy te same wartości. Śmiejemy się z tego samego i to samo nas smuci. Łączą nas podobne przejścia i ten sam apetyt na życie.

Nic dziwnego, że bardzo szybko zakochani zaręczyli się, a kilka miesięcy później pobrali się. We wtorek 16 lutego Beata Tadla opublikowała ślubną sesję z ukochanym. W opisie pod zdjęciami opowiedziała o emocjach, jakie jej towarzyszą, odkąd została żoną Michała. Podkreśliła, że jest szczęśliwa, bo ma u swojego boku najwspanialszego mężczyznę.

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami #ślub #razem #wedding #love #miłość #wesele

Zobacz także: Syn Tadli opublikował nagranie ze ślubu matki. Nie brakowało romantycznych momentów [WIDEO]

Beata Tadla pokazała pierwsze zdjęcia z podróży poślubnej

Krótko po ślubie dziennikarki Plejada informowała, że Beata i Michał postanowili wybrać się w podróż poślubną. W środę pojawili się więc na lotnisku, żeby polecieć na słoneczne Malediwy. Dziennikarka zadeklarowała, że chociaż wybiera się na urlop, nie zniknie z sieci. Zamierza relacjonować podróż na Instagramie:

Dziennikarka wyznała, że razem z ukochanym spędzą na archipelagu 10 dni. Zapowiedziała również, że swoją wyprawę będzie dokumentowała na Instagramie – podawała Plejada.

Beata Tadla słowa dotrzymała i już pojawiły się pierwsze kadry z jej podróży. Najpierw kilka ujęć Dubaju nocą, gdzie nowożeńcy mieli przesiadkę, a potem rajskiego zakątka, w którym będą się cieszyć swoim szczęściem przez najbliższe 10 dni. Obok selfie z Michałem pojawiły się fotografie palmy nad basenem, oceanu o zachodzie słońca, ujęcia plaży z idealnie białym piaskiem oraz rarytasów na talerzu. Na jednym ze zdjęć Beata pokazała też widok z domku, w którym przyjdzie jej celebrować czas miłości. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Beta Tadla - podróż poślubna

Beta Tadla - podróż poślubna

Beta Tadla - podróż poślubna

Beta Tadla - podróż poślubna

Beta Tadla - podróż poślubna

Beta Tadla - podróż poślubna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×