Szukaj

Syn Beaty Tadli opublikował nagranie ze ślubu matki. Nie brakowało romantycznych momentów [WIDEO]

Wideo ze ślubu Beaty Tadli

Wideo ze ślubu Beaty Tadli

Beata Tadla wyszła za mąż. Na Instagramie opublikowała ślubne zdjęcia. Kolejnymi kadrami z uroczystości pochwalił się także jej syn. Wyglądała cudownie.

Beata Tadla jak do tej pory nie miała za dużo szczęścia w miłości. Dziennikarka przez kilka lat tworzyła parę z prezenterem pogody Jarosławem Kretem. Wydawało się, że są oni dla siebie stworzeni. Razem pojawiali się na salonach, udzielali wywiadów i zapewniali o łączącym ich uczuciu. Okazało się, jednak że ten związek nie przetrwał próby czasu. Gwiazdy rozstały się, gdy przyszło im rywalizować w Tańcu z gwiazdami.

Nie obyło się bez publicznego skandalu, ponieważ pogodynek zachował się w stosunku do swojej partnerki bardzo nieelegancko. Nie zamierzała ona zbyt długo rozpaczać po nieudanej relacji. Wkrótce na jej drodze pojawił się biznesmen – Rafał. Po półtora roku od pierwszej randki zamieścił na Instagramie oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że jego związek z Tadlą dobiegł końca.

Od kilku miesięcy wiadomo było, że Beata jest w związku z tajemniczym Michałem. Jest on bratnią duszą dziennikarki. Zakochana gwiazda latem pochwaliła się fanom, że przyjęła pierścionek zaręczynowy. Dzisiaj zaskoczyła zdjęciami ze ślubu.

Syn Beaty Tadli pokazał kolejne zdjęcia ślubne swojej mamy

Beata Tadla zaskoczyła dzisiaj wszystkich fanów, gdy na swoim profilu pokazała ślubne zdjęcia. Gwiazda wcześniej nie ujawniała żadnych szczegółów, dopiero po ceremonii opublikowała kadry, na których pozuje razem z trzecim mężem. Dziennikarka miała na sobie piękną, dopasowaną suknię z głębokim dekoltem, a pofalowane włosy upięła tuż nad uchem. Jej mąż wyglądał równie elegancko w idealnie skrojonym garniturze.

Teraz kolejnymi zdjęciami i nagraniami z tego pięknego dnia pochwalił się syn dziennikarki, Jan. Chłopak jest owocem jej drugiego małżeństwa z dziennikarzem Radosławem Kietlińskim. Para rozwiodła się w styczniu 2014 roku. Pociecha dziennikarki nie ukrywa, że bardzo cieszy się szczęściem swojej ukochanej mamy:

Moja piękna mama i jej wyjątkowy dzień – napisał na jednym ze zdjęć syn dziennikarki.

Jan umieścił kilka fotografii, oraz krótkie nagrania na swoim Instastory. Widzimy na nich małżonków oczekujących w urzędzie oraz po przybyciu do domu, gdzie chwalą się swoimi obrączkami. Nie zabrakło też romantycznych momentów, a tuż po złożeniu przysięgi świeżo upieczeni małżonkowie zostali obsypani płatkami czerwonych róż. Wszystkie kadry możecie zobaczyć w naszej galerii, a poniżej nagranie wideo.


Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×