Beata Tadla nagle trafiła do szpitala! Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia gwiazdy. Ze wsparciem pospieszył Piotr Schramm

Beata Tadla, Piotr Schramm

Beata Tadla, Piotr Schramm

Beata Tadla trafiła do szpitala. Jak się czuje dziennikarka i dlaczego musiała być hospitalizowana?

Beata Tadla jest dziennikarką z wieloletnim doświadczeniem. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w czasie studiów – była reporterką i redaktorką warszawskich rozgłośni: Eska, Super FM i Plus, a także rozpoczęła pracę w telewizji – debiutowała na antenie TV Puls. Aktualnie jest jedną z prowadzących Onet Rano. 

Tadla nie tylko spełnia się zawodowo, ale także jest szczęśliwa w życiu prywatnym. Jakiś czas temu poślubiła Michała Cebulę, który jest niezwykle ceniony w biznesie. Więcej na jego temat pisaliśmy tutaj.

Znana dziennikarka bardzo dba także o zdrowie. 13 lat temu przeszła udar. Dramatycznymi doświadczeniami podzieliła się ze swoimi fanami. Opisała objawy i zaapelowała o to, by nie lekceważyć u siebie takiego stanu. Wzięła udział w akcji, Nie czekaj w domu. Stop udarom.

Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy – błąd. Też tak myślałam… 13 lat temu. Całe szczęście, że ludzie, którzy byli ze mną, błyskawicznie wezwali karetkę. To był „mini udar”. Objawy (opadająca ręka, asymetria ust, drętwienie połowy twarzy) ustąpiły następnego dnia i nigdy się nie powtórzyły.

Przyjęła także dwie pierwsze dawki szczepionki przeciw koronawirusowi. Poinformowała o tym w maju bieżącego roku. Jakiś czas temu poddała się wakcynacji po raz trzeci.

Tadla jest cały czas aktywna zawodowo. Niedawno pojechała poza Warszawę na nagrania. To tam miały miejsce mrożące krew w żyłach wydarzenia.

Beata Tadla trafiła do szpitala

Beata Tadla przebywa obecnie w szpitalu z powodu zapaści, do której doszło w poniedziałek 17 stycznia w trakcie nagrań poza Warszawą. Dziennikarka nagle bardzo źle się poczuła. Zostało wezwane pogotowie ratunkowe.

Informację o pilnej hospitalizacji 46-letniej gwiazdy potwierdziliśmy u wiarygodnego źródła. Ze wstępnych ustaleń lekarzy wynika, że prawdopodobnie do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki doszło wskutek zapaści – pisze Goniec.pl.

Obecnie Beata Tadla czuje się lepiej. Jest w trakcie badań, które mają wykazać, dlaczego jej stan zdrowia tak nagle się pogorszył. Swoje wsparcie przekazał dziennikarce znany adwokat Piotr Schramm, który na publicznym profilu w social mediach napisał:

Zdrowie, Siłę i Energię ślę i państwa poproszę także.

Post opatrzył zdjęciem z Beatą Tadlą, które zostało wykonane około 2017 roku.

Aktualizacja. Syn Beaty Tadli komentuje jej tan zdrowia

Po tym, jak gwiazda trafiła do szpitala w sieci zaczęło krążyć wiele teorii spiskowych. Głos zabrali także antyszczepionkowcy, którzy pogorszenie jej stanu zdrowia natychmiast powiązali z przyjęciem kolejnej dawki wakcyny. Jan Kietliński w rozmowie z portalem Pudelek rozwiał wszelkie wątpliwości fanów dziennikarki. Więcej o tym napisaliśmy tutaj.

Miała takie objawy. Typowe przy dużym przemęczeniu. Lekarze zalecili odpoczynek, dużo snu, a mama na pewno się zastosowała – skomentował w rozmowie z portalem.


Piotr Schramm wspiera Beatę Tadlę

Piotr Schramm wspiera Beatę Tadlę

Beata Tadla na Gali Marki Roku

Beata Tadla na Gali Marki Roku

Beata Tadla przyjęła szczepionkę

Beata Tadla przyjęła szczepionkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×