Beata Tadla przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19. W komentarzach poruszenie: „Ból tyłka foliarzy za 3,2,1”

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla dołączyła do osób, które przyjęły szczepionkę przeciw COVID-19, o czym poinformowała w sieci. Co na to internauci?

W Polsce od końca grudnia trwają szczepienia przeciw COVID-19. W pierwszej kolejności mogli ubiegać się o nie lekarze i pracownicy służby zdrowia, następnie seniorzy, służby mundurowe, nauczyciele oraz reszta społeczeństwa. Do przyjęcia wakcyny namawiają gwiazdy, które w social mediach publikują wpisy zachęcające do pójścia w ich ślady.

Swoją dawkę przyjęła m.in. Dorota Szelągowska. Opublikowała zdjęcie, w którego opisie przekonywała, że zaszczepiła się dla siebie i swoich bliskich. Chce ich w ten sposób uchronić:

Zrobiłam to dla siebie – bo naprawdę lubię życie, dla moich bliskich i z odpowiedzialności za innych. Tych z którymi pracuję, przebywam, których mogłabym zarazić. I bo to jedyny sposób by życie zaczęło choć trochę przypominać to z przed pandemii. Nie rozumiem tego, że w 21 wieku komukolwiek trzeba tłumaczyć tak podstawowe rzeczy. Ściskam Was mocno.

Beata Tadla zaszczepiła się przeciw COVID-19

Do grona osób zaszczepionych dołączyła też Beata Tadla. Dziennikarka w niedzielę na Instagramie opublikowała dwa zdjęcia: na jednym pokazała, jak wyglądała w trakcie szczepienia, na drugim zaprezentowała zaświadczenie, które potwierdza, że ten krok ma już za sobą:

Mam i ja #stopcovid19 #szczepimysię #vaccinationdone✔️ #covid_19 #szczepionka #stopkoronawirus – skomentowała Beata Tadla w opisie.

Decyzja Tadli podzieliła internautów. W komentarzach wybuchła dyskusja. Gdy jedni chwalili jej podejście, inni pisali, że robi niewłaściwie:

  • Witam w gronie zaszczepionych. Duże brawa za ten ruch, moje gratulacje!
  • Moda na wrzucanie zdjęć ze szczepienia. Dramat.
  • Ból tyłka foliarzy za 1…2…3… Niby się nie szczepia, a przeżywają wszystko gorzej niz zaszczepieni.
  • Ludzie, Pani Beata potrzebuje teraz spokoju, wytchnienia i nie będzie sie zajmować waszymi banalnie zalosnymi komentarzami !
  • Uważam że każdy ma prawo decydowania osobiście czy się zaszczepić czy nie A komentowanie decyzji Beatki w tak obrzydliwy sposób jest co najmniej nie stosowne i nie kulturalne patrząc na pokłosie epidemii.

Popieracie szczepienia przeciw COVID-19?

 


Beata Tadla zaszczepiła się przeciw COVID-19

Beata Tadla zaszczepiła się przeciw COVID-19

Beata Tadla zaszczepiła się przeciw COVID-19

Beata Tadla zaszczepiła się przeciw COVID-19

Beata Tadla z mężem w podróży poślubnej

Beata Tadla z mężem w podróży poślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×