Beata Tadla poślubiła milionera! Miesięczna pensja jej męża ścina z nóg. Już rozumiemy, dlaczego wolał pozostać anonimowy

Beata Tadla: mąż. Kim jest Michał Cebula?

Beata Tadla: mąż. Kim jest Michał Cebula?

Kim jest mąż Beaty Tadli? Chociaż gwiazda na jego temat nie chce się wypowiadać, jeden z tabloidów przeprowadził własne śledztwo.

Beata Tadla wyszła za mąż po raz trzeci. W lutym poślubiła tajemniczego Michała, którego od jakiegoś czasu pokazuje w mediach społecznościowych. Chociaż nie ukrywa twarzy swojego wybranka, nie chce komentować jego spraw prywatnych. Obiecała, że złamie swoją dotychczasową zasadę i nie udzieli wywiadu na temat swojego małżeństwa:

Wyciągam wnioski z przeszłości. Nie zdecyduję się na kolejny wywiad i okładkę o miłości – cytował wypowiedź Tadli Rewia.

Kim jest Michał Cebula, mąż Beaty Tadli?

Super Express ustalił, kim jest mąż Beaty Tadli. Dziennikarka poślubiła Michała Cebulę, który jest niezwykle ceniony w biznesie. Tabloid podaje, że mężczyzna jest wiceprezesem zarządu ds. pracowniczych w znanej spółce skarbu państwa Enea Operator, a także jest człowiekiem bardzo wykształconym.

Jak można przeczytać w oficjalnym biogramie zamieszczonym na stronie spółki Enea Operator – mąż Beaty Tadli jest magistrem ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Ponadto ukończył studia licencjackie o kierunku germanistyka – asystent językowy oraz studia podyplomowe o kierunku Menadżer Sportu – czytamy w gazecie.

Super Express dodaje, że Michał Cebula od czterech lat jest związany z energetyką. Karierę w firmie, w której obecnie pracuje, rozpoczął od stanowiska doradcy zarządu spółki. Od 2019 r. pełnił funkcję doradcy Zarządu w obszarze logistyki.

Tabloid zwrócił się do rzecznika prasowego spółki z prośbą o podanie wysokości zarobków, na jakie może liczyć m.in. mąż Tadli. Chociaż w odpowiedzi otrzymał bardzo zawiłe pismo, dziennikarze wyciągnęli własne wnioski. Mąż Tadli może rocznie zarabiać nawet do 930 tysięcy złotych, co pozwala przypuszczać, że jego majątek należy liczyć w milionach złotych.

Nowy mąż Beaty Tadli zasiadając w zarządzie spółki Enea Operator zarabia miesięcznie w formie wynagrodzenia podstawowego od 36175 zł do nawet 77500 zł. Do tego dochodzi wynagrodzenie zmienne w maksymalnej wysokości do 465000 zł rocznie. Trzeba przyznać, że to całkiem ładna suma. Roczne zarobki członka zarządu Enea Operator mogą sięgać, zgodnie z uchwałą WZA, nawet 1 mln 365 tys. zł.

Jesteście zaskoczeni?


Beata Tadla z mężem w podróży poślubnej

Beata Tadla z mężem w podróży poślubnej

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Komentarze

 • Gość777 pisze:

  A ja czuje zazdrosc u niekturych. Kazdy jest kowalem swego losu. I za komuny kiedys tzw dyrektorzy i wicedyrektorzy mieli spory hajs. Zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie. Ludzie maja takie pieniadze ze wam nawet przez mysl nie przejdzie. Nie trzeba w lotka wygrac co w lotka nie wierze. Co prawda to jak los musisz byc w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu.
  Pandemia? nie ma zadnej pandemii i choroby. To dopieo poczatek co wymyslono ze wzgledu na Co2 i klimat. Telewizja i internet wmawia wam klamstwa kazdego dnia i kupujecie to. Zwroc uwage ile razy slyszysz co dnia slowo COVID19 albo ZGON lub ZGONY. To tak zwane psychologiczne podejscie. Ludzie starzy umieraja bo musiei umrzec, ile chcili zyc jak maja po 86 czy 94 lata? no ile 120 ? Stere pokolenie odchodzi, nowe zajmuje miejsce, potem kolejne. Covid wymyslono zeby ludzi kontrolowac, zobaczycie ze do 2030 bedie tzw PANDEMIA, szczepia gownem emerytow co sa tzw doswiaczeniem bo na nich nikomu nie zalezy. Testuja na nich dzalania tylko czesci szczepionki ktora nie bedzie jedyna. Potem wprowadza tzw CHIP ZE SZCZEPIENIEM BEZ KTOREGO NIC NIE KUPICIE; NIC NIE SPRZEDACIE I NIE BEDZIECIE MOGLI SIE PRZEMIESZCZAC. To dobiero poczatek co jest. Przygotujcie sie na ciezsze czasy.

  • Polonistka pisze:

   to nie zazdrość a politowanie jak można napisać ” niekturych ” hahah

 • iwa pisze:

  Musi byc jakis niedorozwiniety zeby brac babe starą z dziecmi i męzatke 2 razy.

 • Gość pisze:

  Jeśli jest milionerem to bardzo skąpym sądząc po pierścionku zaręczynowym. Jak się okazuje wiele rzeczy może określić charakter człowieka.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×