Szukaj

Beata Tadla o trzecim małżeństwie. Podjęła przełomową decyzję. Dla męża złamie swoją dotychczasową tradycję

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla niedawno wzięła trzeci ślub. Czy wkrótce udzieli wywiadu, w którym opowie o swojej miłości? Dziennikarka już podjęła decyzję.

Beata Tadla jest szczęśliwie zakochana. W zeszłym roku poznała tajemniczego Michała, którego rozkochała w sobie na zabój. Para kilka miesięcy temu się zaręczyła, niedawno wzięła ślub. Panna młoda o wszystkim poinformowała po fakcie, gdy udostępniła w social mediach sesję ślubną.

Chociaż Tadla jest oszczędna w komentowaniu uroczystości, bardziej rozmowne są osoby z jej otoczenia. Niedawno zdradziły tabloidowi, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Beata marzyła o tym, by ślub odbył się w czeskiej Pradze. Przez pandemię koronawirusa musiała jednak zmienić romantyczne plany:

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Beata Tadla pierwotnie chciała wziąć ślub w czeskiej Pradze. Być może z powodu pandemii kameralna ceremonia odbyła się w pałacu ślubów na warszawskiej Starówce – podawało Twoje imperium.

Sama zainteresowana nie odniosła się do tych rewelacji. Zamiast tego skupia się na podróży, w którą wybrała się z Michałem. Nowożeńcy polecieli na Malediwy, gdzie spędzą dziesięć dni. Dziennikarka co jakiś czas publikuje w sieci zdjęcia z wyjazdu. Super Express donosił, że zakochani za luksusowe wakacje mogli zapłacić nawet 26 tys. za osobę.

Beata Tadla udzieli wywiadu na temat swojej nowej miłości?

Tadla jest oszczędna w informowaniu o swoim nowym związku. Chociaż zdarza się, że udziela wywiadów na ten temat, bardzo ostrożnie dobiera słowa. W jednym z wywiadów tuż po zaręczynach powiedziała, że miłość jest jej siłą napędową. Gdy się w kimś zakocha, to oddaje mu całe serce:

Kiedy jest miłość, wszystko się samo układa. Miłość jest największą siłą, jaka mnie napędza. Kiedy kocham, to zawsze całym sercem – przypomina wypowiedź gwiazdy Rewia. 

Chociaż Beata Tadla nie ukrywa swojego męża, ten jednak stroni od show-biznesu. Dowodem może być fakt, że do tej pory nie wiadomo, czym się zajmuje Michał, ani w jaki sposób oczarował swoją ukochaną.

Nie wygląda jednak na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Dziennikarka podjęła przełomową decyzję. Dla męża złamie swoją dotychczasową tradycję – nie udzieli żadnego wywiadu na temat swojego małżeństwa:

Wyciągam wnioski z przeszłości. Nie zdecyduję się na kolejny wywiad i okładkę o miłości – cytuje wypowiedź Tadli Rewia. 

Jesteście zaskoczeni takim obrotem spraw?


Beta Tadla - podróż poślubna

Beta Tadla - podróż poślubna

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×