Beata Kozidrak chwali się nowym partnerem w swojej biografii. W łóżku daje jej nieźle popalić. Mamy rumieńce od tych wyznań

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak w swojej biografii rozpisała się o nowym partnerze. Zdradziła intymne szczegóły ich relacji i ujawniła, z jakimi przeszkodami muszą się mierzyć. 

Beata Kozidrak po 36 latach wspólnego życia rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem. Piosenkarka nie narzeka jednak na samotność. Jakiś czas temu jej serce skradł tajemniczy partner, który trzyma się daleka od show-biznesu. Gwiazda w jednym z wywiadów podkreśliła, że nie zależy mu na rozgłosie:

Nie będę się z nim afiszować. Nie wszyscy chcą się pokazywać na ściance. Zresztą wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną, druga nie musi – komentowała piosenkarka w Twoim Imperium.

Beata Kozidrak w biografii o nowym partnerze. Co zdradziła?

Kozidrak w czasie pandemii koronawirusa, podobnie jak tysiące innych osób w Polsce, nieco zwolniła. Sporo koncertów nie odbyło się w planowanym terminie. Gwiazda nie narzekała jednak na nudę. Zamiast na występach, skupiła się na pisaniu. Stworzyła biografię pt. Beata. Gorąca krew, która na początku maja trafiła w ręce czytelników.

Piosenkarka w swojej książce sporo uwagi poświęciła nie tylko byłemu mężowi (opisała m.in. początki ich związku, więcej tutaj), ale także nowemu partnerowi. Podkreśliła, że uszanowała fakt, iż mężczyzna jest daleki od tego, by przyciągać uwagę tabloidów:

Nie będę ujawniać, kim jest, on sobie tego nie życzy. Wystarczy, że ja jestem osobą publiczną i muszę z tym dawać sobie radę. Uszanowałam jego decyzję, więc nie będziemy pokazywać zdjęć z naszych krótkich, ale intensywnych wypadów na motorze ani lansować się na ściankach. Mamy siebie i naszą miłość. Nie chcę tego zepsuć.

Beata Kozidrak wydała biografię

Beata Kozidrak wydała biografię

Gwiazda wie, że popularność może zabić jej związek:

Moja popularność może zabić każdy związek i zdaję sobie z tego sprawę. Nie każdy facet jest w stanie nadążyć za moim tempem życia, za wolnością wyborów. Ale najważniejsze, że on jest obok mnie i bardzo mnie wspiera radą i doświadczeniem

Beata Kozidrak zdradziła też intymne sekrety tej relacji. W sypialni bywa naprawdę gorąco:

Oczywiście w łóżku jest ogień… Tak, jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku. Życzę takiej odwagi wszystkim.

W swojej biografii artystka, oprócz związków, sporo uwagi poświęciła też swojej posiadłości. To 800 metrów prawdziwego luksusu.


Beata Kozidrak wydała biografię

Beata Kozidrak wydała biografię

Beata Kozidrak wydała autobiografię

Beata Kozidrak wydała autobiografię

Beata Kozidrak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Beata Kozidrak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×