Beata Kozidrak w autobiografii opisała swoją imponującą posiadłość. To 800 metrów czystego luksusu

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak wydała autobiografię. Gwiazda poruszyła w niej wiele wątków. Opisała między innymi, jak wygląda jej dom w Lublinie, którzy przyprawia o zawrót głowy.

Beata Kozidrak jest królową polskiej sceny muzycznej. Wokalistka od ponad 4 dekad jest obecna w show-biznesie, a jej sława cały czas rośnie w siłę. Na jej przebojach wychowało się już kilka pokoleń fanów. Gwiazda swoją wielką karierę łączyła z prowadzeniem domu i opieką nad córeczkami. Razem z mężem przez wiele lat udawało jej się tworzyć szczęśliwy związek. Z Andrzejem Pietrasem łączyły ją nie tylko uczucia, ale także interesy. Mąż wokalistki był najpierw menadżerem zespołu Bajm, a gdy zdecydowała się rozpocząć solową karierę, tak samo wspierał ją swoim doświadczeniem. W ostatnich latach w ich relację wkradł się jednak poważny kryzys, który zakończył się rozwodem.

Podczas pandemii wokalistka musiała nieco zwolnić. Czas ten wykorzystała na pracę nad swoją autobiografią. Książka Beata. Gorąca krew ukazała się w dniu jej 61. urodzin. W publikacji Beata poruszyła między innymi watek rozstania z mężem:

Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile. Trudno do nich wracać, lecz jedno na pewno chcę zapamiętać: pełnoletnia córka stała się w tym czasie moją przyjaciółką i wielkim wsparciem – można przeczytać w książce Beaty.

Beata Kozidrak była właścicielką imponujących nieruchomości

Beata Kozidrak do tej pory bardzo rzadko mówiła o swojej prywatności. W książce jednak postanowiła otworzyć się na różne tematy. Wspomniała nie tylko o karierze wokalistki i trudnym wątku o rozpadzie małżeństwa. Gwiazda ujawniła także jedną ze swoich największych pasji. Okazało się, że uwielbia projektować wnętrza. We fragmentach książki opisała imponujące nieruchomości, których była właścicielką. Jej dom pod Lublinem robił wrażenie.

Była w moim życiu jeszcze posiadłość pod Lublinem. Dwa hektary ziemi i 800-metrowy dom. Sam salon – z wielkim kominkiem pośrodku – miał 230 metrów kwadratowych. Kuchnię i jadalnię zaprojektowałam sama, a wykonał ją znany lubelski stolarz. Sama też wymyśliłam, jak ma wyglądać miejsce, gdzie można słuchać muzyki i oglądać telewizję. Tapety – w kolorze ecru i złota – zostały specjalnie sprowadzone ze Stanów – można przeczytać we fragmentach publikacji.

Nawet po kilku dekadach opis wnętrz i ogrom posiadłości przyprawiają o zawrót głowy. W latach 90. była to kwintesencja luksusu. Do tej pory Beata Kozidrak uwielbia urządzać wnętrza. Ostatnio w sieci pojawiły się kadry z jej salonu. Nadal ma zamiłowanie do stylowych przedmiotów i ponadczasowych mebli.


Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×