Szukaj

Beata Kozidrak dopina pracę nad książką i pokazuje, jak mieszka. Zdjęcia z jej pałacu robią duże wrażenie

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak pochwaliła się w sieci, że już powoli kończy pracę nad swoją książką. My przy okazji zajrzeliśmy do jej salonu. Uwagę kradnie ogród, który widzimy za oknem.

Beata Kozidrak jest jedną z największych gwiazd muzyki. Przez lata swojej obecności na scenie wylansowała niezliczoną ilość hitów, przy których bawią się kolejne pokolenia fanów. Nikt już chyba nie wyobraża sobie największych muzycznych wydarzeń w kraju, których nie uświetniłaby ona swoim wokalem.

Ostatnio zawojowała scenę podczas imprezy sylwestrowej zorganizowanej przez stację Polsat. Zachwyciła fanów nie tylko głosem, ale także nienaganną figurą. Wygląda na to, że czas zdecydowanie się dla niej zatrzymał, a figury mogłoby jej pozazdrościć wiele koleżanek po fachu.

Pandemia to czas, w którym artystka musiała nieco zwolnić. Od niemal 40 lat ciągle była w trasie i nagrywała kolejne piosenki. Od roku ma czas na to, by się nieco zatrzymać i skupić swoją uwagę na czymś innym. Z okazji swoich 60. urodzin wokalistka postanowiła wydać biografię.

Prace nad książką trwały już od dłuższego czasu, jednak to chwilowa przerwa w karierze spowodowana pandemią i kwarantanną pozwoliła jej tak naprawdę nadgonić zaległości w tym temacie i dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Beata Kozidrak pokazała salon. Jak mieszka gwiazda?

Beata w czasie pandemii stała się jeszcze bardziej aktywna w sieci i z wielkim zaangażowaniem prowadził swój profil społecznościowy. Gwiazda nie chciała stracić kontraktu z fanami i przekonała się nawet do połączeń na żywo, podczas których chętnie odpowiadała na pytania obserwatorów.

12 marca na jej Instgaramie pojawiło się zdjęcie z domowego zacisza, na którym możemy podziwiać, jak mieszka artystka:

Przede mną ostatnie poprawki książki. Jestem na maxa podekscytowana – podpisała kadr.

Beata zdradziła internautom, że właśnie nanosi ostatnie poprawki w swojej książce biograficznej, a my przy okazji możemy rozejrzeć się po jej pięknym salonie. Widać, że artystka stawia na klasykę. W pokoju, w którym zapozowała do zdjęcia znajduje się jasna, beżowa i wygląda na to, że bardzo wygodna sofa, na której pracuje wokalistka.

Całość zdecydowanie ożywiły kolorowe poduszki. Pomalowane na biało ściany idealnie kontrastują z drewnianą podłogą oraz z ciemnymi meblami. Na stylowym stoliku obok kanapy widzimy zrobiony na szydełku bieżnik i mosiężną paterę z owocami. Na ścianach można dostrzec klasyczne kinkiety z materiałowymi abażurami. Jest też obraz w złotej ramie, który idealnie wpisuje się w to wnętrze.

W pomieszczeniu nie brakuje roślin, a za sporym oknem tarasowym widać, że dom otacza piękny ogród. Gwiazda zadbała również o to, by i tam można było wypocząć w cieplejsze dni, dlatego zaopatrzyła się w komplet wiklinowych mebli.

Trzeba przyznać, że zarówno jej cztery kąty, jak i całe otoczenie domu robią spore wrażenie.


Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Jak mieszka Beata Kozidrak?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×