Szukaj

Beata Kozidrak zakochana. Jak na nowego partnera zareagował były mąż gwiazdy? To mówi wszystko o ich relacji

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak jest szczęśliwie zakochana i tego nie ukrywa. Co o nowym związku piosenkarki sądzi jej były mąż, Andrzej Pietras?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przez 40 lat spełniali się w małżeństwie, współtworzyli zespół BAJM. Ich relacja nie przetrwała jednak kryzysu. Chociaż zdecydowali się na rozwód, przebiegał on w spokojnej atmosferze. Aktualnie byli małżonkowie utrzymują koleżeńskie relacje, a Pietras jest nadal menadżerem zespołu.

Beata i Andrzej mieli powód do świętowania. Na żywo podawało, że sprzedali posiadłość pod Lublinem, w której razem mieszkali przez lata. Podobno gdy tak się stało piosenkarka odetchnęła z ulgą. Myślała, że przez zbyt wysoką cenę, budynek nie znajdzie nowego nabywcy. Między byłymi małżonkami wybuchały kłótnie:

On wciąż powtarzał, że muszą być cierpliwi, bo z pewnością uda się go sprzedać. Nie pomylił się, a Beata bardzo to docenia. Od lat przekonuje się, że Andrzej ma intuicję – donosiła osoba z otoczenia byłych małżonków.

Beata Kozidrak jest zakochana. Co na to Andrzej Pietras?

Kozidrak nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Podczas koncertu Walentynki z Polsatem na oczach tysiąca osób, które oglądały wspomniane show, zwróciła się do ukochanego i wyznała mu miłość:

Kocham cię, mój ukochany i jadę do ciebie.

Kim jest nowy partner Beaty Kozidrak? Nie wiadomo. Mężczyzna nie pojawia się na branżowych imprezach, na próżno szukać ich wspólnych zdjęć w social mediach. Artystka także jest bardzo oszczędna w komentowaniu tej relacji. W jednym z wywiadów podkreślała, że nie zamierza się afiszować nową miłością:

Nie będę się z nim afiszować. Nie wszyscy chcą się pokazywać na ściance. Zresztą wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną, druga nie musi – komentowała piosenkarka w Twoim imperium.

Chociaż gwiazda nie chce się wypowiadać na ten temat, bardziej rozgadana jest osoba z jej otoczenia. W rozmowie z Na żywo zdradza, że nowy związek Kozidrak nie wpłynął negatywnie na relacje z jej byłym mężem. Wręcz przeciwnie, Andrzej trzyma za nią kciuki i chce dla niej jak najlepiej:

Andrzej cieszy się szczęściem Beaty i nie zamierza stać na przeszkodzie ich miłości. Beatę i Andrzeja wciąż wiele łączy. On prowadzi jej firmę i gdy ona czegoś potrzebuje, wie, że zawsze może na niego liczyć – komentuje osoba z otoczenia gwiazd.

Jak myślicie, kiedy Beata Kozidrak przedstawi światu swojego nowego partnera?


Beata Kozidrak - Bestsellery Empiku 2020

Beata Kozidrak - Bestsellery Empiku 2020

Sylwester 2020 Polsat - Beata Kozidrak

Sylwester 2020 Polsat - Beata Kozidrak

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×