Szukaj

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras dawno nie byli tak szczęśliwi. Doszło do przełomowego wydarzenia

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mają niemały powód do świętowania. Po miesiącach oczekiwania doszło do przełomowego wydarzenia. Co się stało?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przez prawie 40 lat tworzyli zgrane małżeństwo. Związali się ze sobą nie tylko prywatnie, ale i zawodowo – razem współtworzyli BAJM. Ich relacja nie przetrwała jednak kryzysu. Dawni zakochani zdecydowali się na rozwód. Beata i Andrzej rozstali się w przyjaźni. Nie zrezygnowali też ze wspólnej zawodowej drogi. Były mąż Kozidrak nadal jest menadżerem zespołu.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mają powody do świętowania

Kozidrak i Pietras przez wiele lat mieszkali w posiadłości pod Lublinem. Stworzyli miejsce, które stało się azylem dla całej rodziny. Dom ma 800 metrów kwadratowych. Znajduje się w nim siedem pokoi, każdy z nich jest bardzo gustownie urządzony.

Tuż przez rozwodem byli małżonkowie wyprowadzili się z posiadłości. Rozpoczęli poszukiwania nowego właściciela. Wcześniej włożyli w remont sporo pracy. Jak donosi Na żywo, dawni partnerzy wykorzystali czas pandemii i nieco odświeżyli wnętrza. Sporo uwagi poświęcili ogrodowi:

Solidnie zadbali też o ogród. Jakby przeczuwali, że wreszcie uda się dobić targu i sprzedać willę – donosi osoba z otoczenia małżonków.

Po miesiącach oczekiwania doszło do przełomowego wydarzenia. Budynek znalazł już nowego właściciela, o czym informuje agencja nieruchomości odpowiedzialna za jego sprzedaż:

Oferta zakupu Lipniaku nie jest już aktualna. Została sprzedana – czytamy w tygodniku.

Magazyn podaje, że Beata Kozidrak odetchnęła z ulgą. Podobno niszczejący dom frustrował ją. Martwiła się, że cena jest zbyt wysoka, ponoć chciała ją obniżyć. Jak zdradza przyjaciółka gwiazdy, jej były mąż nie chciał się na to zgodzić. Z tego powodu dochodziło między nimi do sporów:

On wciąż powtarzał, że muszą być cierpliwi, bo z pewnością uda się go sprzedać. Nie pomylił się, a Beata bardzo to docenia. Od lat przekonuje się, że Andrzej ma intuicje.

Byli małżonkowie mają więc powód do świętowania. Ponoć z tej okazji planują wybrać się na kolacji do swojej ulubionej restauracji.

Zobacz także: Pietras jednym krótkim zdaniem podsumował książkę Kozidrak. To może zaboleć gwiazdę


Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras

Beata Kozidrak z byłym mężem

Beata Kozidrak z byłym mężem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×