Baśka Kwarc wraca z nowym filmem. Królowa YouTube’a zabrała głos w sprawie koronawirusa [WIDEO]

Baśka Kwarc – nowe filmy

Baśka Kwarc – nowe filmy

Barbara Kwarc przez lata nagrywała program Klatka B. Dekadę temu była królową YouTube'a. Od pięciu lat nowe filmiki na kanale się nie pojawiają. Czym się dziś zajmuje? To spore zaskoczenie. Tak samo jak nagranie o noszeniu maseczek.

Barbara Kwarc, a właściwie Barbara Rogowska, zanim stała się rozpoznawalna, pracowała jako garderobiana w Teatrze Polskim we Wrocławiu, a także modelka we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Popularność zyskała ponad dziesięć lat temu, gdy na YouTube zaczęła prowadzić bloga Klatka B.

Barbara Kwarc — kariera na YouTube

Barbara, chociaż zadebiutowała w sieci wywiadem o samej sobie już jedenaście lat temu, pierwszy filmik na kanale BaskaTiVi opublikowała 28 kwietnia 2010 roku. Ogłosiła, że rusza ze swoim blogiem, w którym bierze się za rząd, banki, szkoły, gwiazdy show-biznesu. 

Jak zapowiedziała, tak zrobiła. W pierwszym odcinku wybrała się do banku, decydując się na szałową stylizację, która z daleka przyciągała uwagę. Misja zakończyła się niepowodzeniem, chciała założyć konto, ostatecznie jej się nie udało.

Od tego momentu Basia regularnie zapraszała widzów do swojego barwnego świata. Każdy odcinek zapewniał oglądającym odpowiednią dawkę humoru. Kwarc pokazywała codzienne życie, prowadziła sondy uliczne, parodiowała znane i lubiane programy, przedstawiała ważne dla społeczeństwa problemy. Dostarczała rozrywkę milionom oglądających, którzy jak tylko spotykali ją na ulicach, prosili o autograf lub wspólne zdjęcie.

Co się stało z Barbarą Kwarc?

Z czasem Basia przestała siedzieć tylko w domu i pojawiała się na klubowych imprezach w całej Polsce. Chociaż wiele osób się tego nie spodziewało, Kwarc nagle przestała nagrywać filmiki na swoim blogu. Ostatni opublikowała 28 lutego 2015 roku. Co stało się z Panią Barbarą?

Jak informowało Otopress w zeszłym roku, o spadku aktywności gwiazdy YouTube’a zadecydowały kwestie zdrowotne.

Pani Basia ma już problemy z koncentracją, czasami zapomina, co chciała powiedzieć – donosił informator portalu.

Chociaż sama zainteresowana tych doniesień nie skomentowała, okazuje się, że Pani Basia nadal nagrywa, zmieniła jednak platformę i publikuje nie na YouTubie, a na Facebooku. Zaprasza swoich fanów na eventy, w których bierze udział. To jednak nie koniec. Niedawno opublikowała wideo, w którym zaapelowała do swoich odbiorców, by w dobie epidemii koronawirusa nosili maseczki.

Baśka przestrzega: nosić maseczki, siedzieć w domu, dobrze się odżywiać, dobrze się wysypiać, witaminy naturalne – po co wam apteka. I co? Trzymamy się razem i jakoś ta zaraza nas opuści i będzie wesoło, tak jak było kiedyś. Jestem z wami, siema! – zaapelowała królowa YouTube’a.

Koronawirus

Siedzimy w domu

Opublikowany przez Baśka Kwarc Official Środa, 1 kwietnia 2020

Pewne jest jedno, że Barbara Kwarc nie zmieniła się ani trochę.


Barbara Kwarc aktualnie

Barbara Kwarc aktualnie

Barbara Kwarc nic się nie zmieniła

Barbara Kwarc nic się nie zmieniła

Barbara Kwarc

Barbara Kwarc

Komentarze

  • Ayato Yuri pisze:

    No nie wiem czy się nie zmieniła. W zeszłą niedzielę spotkałem ją na dworcu we Wrocławiu, podszedłem do niej powiedziałem że jestem fanem a Baśka mi przerwała, splunęła a później zaczęła krzyczeć, tu cytuję: „Dziesięć lat już nie robię w tym g**nie, i na c**j mi to! Nara!” i poszła sobie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×