Kurdej-Szatan nie odpuszcza w sprawie migrantów. Opublikowała nowy wpis, który może budzić kontrowersje

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan po burzy, jaką wywołała wpisem pełnym wulgaryzmów, długo nie publikowała nic na Instagramie. Po czasie milczenia znowu zabrała głos w sprawie migrantów. 

Barbara Kurdej-Szatan od kilku dni jest na ustach Polaków. Aktorka w związku z kryzysem migracyjnym i bardzo napiętą sytuacją na polsko-białoruskiej granicy zdecydowała się ocenić pracę funkcjonariuszy Służby Granicznej, którzy od dłuższego czasu próbują zapobiec nielegalnej migracji, nie wpuszczając na teren kraju zgromadzonych tam obcokrajowców. Sceny, jakie zobaczyła, wywołały w niej ogrom emocji, a wszystko to zawarła w odważnym i pełnym wulgaryzmów wpisie, który pojawił się na jej Instagramie. Nie zgadzała się ona ze stanowczą reakcją strażników.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – napisała.

Post aktorki wywołał prawdziwą burzę nie tylko wśród internautów. Pisząc te słowa, zapewne nie spodziewała się ona, że sięgną one aż tak daleko, a sprawa będzie na tyle poważna, że wszystkim zainteresuje się prokuratura.

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na Instagram. Co opublikowała ?

Emocjonalny wpis gwiazdy wywołał mnóstwo reakcji. Internauci zostawili pod nim mnóstwo komentarzy, a echa słów aktorki doszły aż do jej pracodawców. Natychmiast zareagował Jacek Kurski, który potępił wulgaryzmy i obrazę funkcjonariuszy, a także oznajmił, że została ona zwolniona z serialu M jak Miłość. Oświadczenie wydała również sieć komórkowa Play, której twarzą od kilku lat jest Basia. Jak na razie odcięli się oni jedynie od wulgarnego języka, ale nie zdecydowali się na zerwanie kontraktu z aktorką. Wiadomo, że sprawą zajmuje się także prokuratura.

Gwiazda w końcu zdecydowała się na usunięcie wulgaryzmów i dwukrotnie wystosowała przeprosiny. Najpierw odniosła się do swojego wulgarnego języka, a później zwróciła się bezpośrednio do Strażników Granicznych.

Od tamtej pory nie udziela się na koncie na Instagramie, które obserwuje ponad 1,4 mln fanów. Kilka godzin temu zdecydowała się na upublicznienie słów, które wcześniej opublikowała również jej siostra Kasia. Przytoczyły one wypowiedź Marii Konopnickiej, która w jednym z listów opisała powrót Polaków do ojczyzny.

Nikt ich pod dach przyjąć nie chciał. 21 dni szli o głodzie po lasach, kradnąc jarzyny, a nocując w błocie, po rowach, bo były deszcze – brzmi fragment przytoczonego listu.

Barbara Kurdej-Szatan zapewne chciała zwrócić uwagę na to, że wiele lat temu Polacy znajdowali się w bardzo podobnej sytuacji, w jakiej teraz żyją migranci na polsko-białoruskiej granicy. Wspomniała też o społeczności LGBT, przypominając, że Maria Konopnicka przez wiele lat żyła w związku z kobietą. Cały fragment, który udostępniła, możecie przeczytać w naszej galerii.


Barbara Kurdej-Szatan o migrantach

Barbara Kurdej-Szatan o migrantach

Barbara Kurdej-Szatan o Marii Konopnickiej

Barbara Kurdej-Szatan o Marii Konopnickiej

Barbara Kurdej-Szatan przeprasza Straż Graniczną

Barbara Kurdej-Szatan przeprasza Straż Graniczną

Komentarze

 • Gość 2231 pisze:

  ale co wspólnego kto z kim zył i imigranatmi….? jakiś absurd….

 • Gość pisze:

  Nie na próżno ta pani nosi takie nazwisko: kurdej kojarzy się z wulgaryzmem a szatan ze złem. Tej pani dobrze się powodziło dużo zarabiała występując w reklamach za mało było pieniędzy, za ten wpis dobrze zapłacono. Komu ta pani chciała się przypodobać na pewno nie NIE PRAWDZIWYM POLAKOM. Teraz kiedy ta pani uświadomiła sobie że dużo straciła próbuje się z marnym skutkiem tłumaczyć. Słusznie postąpiono w sprawie tej Pani jej wpis przyniósł TYLKO WSTYD. Dziwię się tylko że nadal puszczane są reklamy tą Panią

 • Gość pisze:

  Mierna aktoreczka, wulgarny język, zero refleksji

 • Kibic pisze:

  Co ty tam zobaczyłaś na tym filmie jak emigracji rzucają kamieniami w naszych rodaków kobieto wyłącz się nie ośmieszaj się swoimi komentarzami ludzie ci piszą mamy ciebie dosyć to coś chyba znaczy zniknij daj ludziom odpocząć od twojej osoby

 • Gość pisze:

  Osoby niekompetentne, powinny wcale nie wypowiadać się publicznie na żaden temat. Z boku wygląda to jak dziecko chcące się wtrącić w rozmowy dorosłych i szarpie spódnice matki i krzyczy. Żałosne. Nie wiek świadczy o dojrzałości człowieka, czego przykłady mnożą się też w komentarzach.
  Na marginesie, to żałosne skupiać się na życiu prywatnym i intymnym wybitnego człowieka a nie na twórczości. Nie czyta książek tylko buszuje w internecie, gdzie jedna prawda ma milion różnych wersji. W tym się karmi i to jest jej wiara.

 • Gość pisze:

  Dobrze się krytykuje siedząc w ciepłym domku i przytulnym łóżeczku. Niech się wykarze odwaga , nie wyzywając nasze dzielne służby iale wstąpi do WOT-u . ,Cały czas jest nabór , zobaczymy czy będzie taka mądra , gdy będzie obrzucania wyzwiskami , kamieniami i slepiona laserami .

 • Gość pisze:

  Basiu,wielki szacunek. Wyrażasz SWOJE zdanie. W tym zacofanym kraju to wielka odwagą. Większość katolików najchętniej by Ciebie ukrzyżowała. Bo wiesz, oni mają inne zdanie. Nauczeni jad wylewać, bić ,gnębić i błotem obrzucać. Ale na bank nie trafia do nich ,że KTOŚ MOŻE MIEĆ SWOJE ZDANIE. Zrób Basiu kilka zdjęć w kościele , napisz,że modlisz się co niedzielę. Że Twoim przewodnikiem życiowym odtąd jest proboszcz z pobliskiej parafii i kariera murowana. Kraj Ciebie z powrotem POKOCHA. TVPis da Tobie porządną posadę, PLAY także ale wiesz, trzeba zrobić to, czego ciemny naród oczekuje- kościół, dzieci jeszcze ze dwoje i chwalić polityków,tych co trzeba. Oto recepta na sukces. No chyba,że wolisz mieć swoje zdanie, patrzeć dumnie w lustro i mieć w nosie motłoch zacofany.

  • Gość pisze:

   No to cymbale teraz możesz się publicznie wykazać i napisać kogo konkretnie zabiła SG ? Czekam na nazwiska. Wyrażać swoje zdanie można i trzeba ale rozsądnie a nie jak debil.
   Właśnie Kurwii Szatan pokazała jak gnębić, wylewać jad i mieszać z błotem. To symbol tych oświeconych i tolerancyjnych posrańców.

  • As pisze:

   Czy ktoś kto ma odmienne poglądy to „motłoch”?
   Zastanawiam się dlaczego jedna grupa może mieć wlasn e zdanie, a druga już nie. Czy to jest w porządku?
   Też mogłabym teraz poklasyfikować i odpowiednio nazwać tak piszących.
   Wszyscy jesteśmy równi.

  • Gość pisze:

   Zapewne jest to wypowiedź rodziny,, albo samej Szatanowej.

  • Gość pisze:

   Prawda

  • GośćMartyna pisze:

   Myślisz że ja Polacy pokochają napewno nie chyba Łukaszenko ale tej pani już podziękujemy najlepiej jak by się wyprowadzila

 • Gość pisze:

  Pani Basiu, sypnij jakąś wiązanką, bo nudno

 • kontest_two pisze:

  Kobieto, lecz nogi bo na leczenie głowy już za późno.

  • Lion pisze:

   Rozumiem, że można aktorkę tylko krytykować, bo poprzedni mój wpis został skasowany, Brawo