Zadziorna Barbara Kurdej-Szatan w dresie wraca „na salony”! Zapomnijcie o słodkiej gwieździe z TVP! Teraz to druga Martyna Wojciechowska!

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan nie zabawiła długo w Berlinie. Obowiązki przywołały ją do Polski na motoryzacyjne wydarzenie VIP Cross 2019. Jak zaprezentowała się aktorka w samochodzie rajdowym i poza nim? W takiej wersji nie widzieliście jej już dawno!  

Basia Kurdej-Szatan mimo, iż została zwolniona z TVP nie narzeka na brak pracy. Zaraz po przykrych wydarzeniach poprowadziła festiwal w Polsacie, następnie wyleciała do Berlina na tamtejszy tydzień mody, gdzie zaszczyciła swoją obecnością na pokazie Marca Caina. Prosto stamtąd wróciła do Polski na wydarzenie motoryzacyjne!

W sobotnie popołudnie aktorka pojawiła się na rajdach samochodowych VIP Cross 2019. Kiedy tylko zjawiła się na miejscu natychmiast wsiadła do jednego z samochodów, a fotoreporterzy chwycili za aparaty i uwiecznili wszystko na zdjęciach. Zrobili fotki także jej stylizacji, która zdecydowanie odbiega od tych, w których Basia pojawia się na eventach, czy w programach telewizyjnych.

Gwiazda wyglądała bardzo codziennie i widać, że świetnie się w luźnych ciuszkach czuła. Miała na sobie czarny dres, sportowe buty, a na twarzy bardzo delikatny makijaż. Całość idealnie wpisuje się w styl, który od lat lansuje Martyna Wojciechowska. Możemy więc zapomnieć o słodkiej i eterycznej Basi!

Wiatr pięknie rozwiewał blond włosy Kurdej-Szatan, która pozując do zdjęć ciągle się uśmiechała. Widać wyraźnie, że zapomniała już o wydarzeniach sprzed dwóch tygodni i nie ma zamiaru płakać po stracie czterech programów w TVP. I bardzo dobrze! Jak nie te, to inne!

Na imprezie pojawili się też m.in: Edyta Herbuś, Tomasz Oświeciński z rodziną, czy Karol Strasburger.

Swoją drogą, wiedzieliście, że aktorka i tancerka są takimi fankami samochodów rajdowych?

Tomasz Kammel skomentował zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z “The Voice”. Jego słowa powinny dać do myślenia TVP

To ona wygryzła Barbarę Kurdej-Szatan z “The Voice of Poland”! Już wiadomo, kto poprowadzi show TVP!

Barbara Kurdej-Szatan już nie płacze po zwolnieniu z TVP! Została nową twarzą Polsatu i poprowadzi wielki koncert w Opolu! Paulina Sykut-Jeżyna powinna czuć się zagrożona?!


Basia Kurdej-Szatan - Vip Cross 2019

Basia Kurdej-Szatan - Vip Cross 2019

Basia Kurdej-Szatan - Vip Cross 2019

Basia Kurdej-Szatan - Vip Cross 2019

Basia Kurdej-Szatan - Vip Cross 2019

Basia Kurdej-Szatan - Vip Cross 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×