Basia Kurdej-Szatan przemówiła do fanów: „Nadzieja do mnie wraca”. Znowu można komentować. Które gwiazdy ją wspierają?

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan przeżywa bardzo trudne chwile. Emocjonalny wpis na Instagramie o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy sporo ja kosztował. Jednak obok krytyki, odbiera także słowa wsparcia. Podziękowała za nie nowym wpisem. Co napisała?

Barbara Kurdej-Szatan cały czas zbira żniwo swojego pełnego emocji, spontanicznego wpisu na Instagramie. Tak bardzo dotknęło ją to, co zobaczyła na wideo z granicy polsko-białoruskiej, które pojawiło się w sieci, że bez przemyślenia, dała wyraz swojemu oburzeniu, nie przebierając w słowach.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – napisała.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje oburzonych oskarżeniami, na które pozwoliła sobie aktorka, a które skierowała do polskich służb granicznych. Oberwało się jej także za wulgaryzmy. W białoruskiej telewizji wyemitowano 5-minutowy reportaż, w którym skrytykowano jej zachowanie. Kurdej-Sztan już dwukrotnie przeprosiła za wpis, jednak echa nie mijają.

Na Basię spadła ogromna krytyka. Straciła prace w TVP. Odciął się od jej słów także Play, którego jest twarzą. Specjaliści wskazali, że tak bardzo ucierpiał jej wizerunek, że może mieć problem z kolejnymi kontraktami.

Kurdej-Szatan udzieliła też wywiadu dla Dużego Formatu, a także rozmawiała z Magdą Mołek. W obu rozmowach wyjaśniała swoje motywacje.

Żałuję, że użyłam jednego słowa za dużo. „Mordercy” – to było niepotrzebne, padło w emocjach. Przeprosiłam za to. I przepraszam raz jeszcze. To był błąd, ale obejrzenia samego materiału żałować nie mogę. Wcześniej dochodziły mnie jakieś słuchy, plotki o tym, co dzieje się na granicy… I oto ujrzałam słynny push-back w praktyce. Traktowanie ludzi jak bydło. Wiem, że są różni policjanci, żołnierze, tak, jak i księża, dyrektorzy czy strażnicy, na pewno są tam tacy, którzy nie mogą na to patrzeć, ale są i bezwzględni, nieczuli. Słowa, których użyłam były skierowane do negatywnych bohaterów tego filmu. Nie do całej Straży Granicznej. Ale właśnie do tych ludzi, którzy zachowali się w taki sposób – mówiła między innymi.

Sprawa nie cichnie, a Basia narobiła sobie sporo wrogów. Jak obecnie wygląda jej sytuacja? Po chwilowej nieobecności aktorka wróciła na Instagram. Co opublikowała?

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie dziękuje za wsparcie

Kurdej-Sztan, jak się okazuje, otrzymuje sporo wiadomości. Nie wszystkie są dezaprobata dla jej wpisu. Jest sporo słów wsparcia, za które postanowiła podziękować. Po chwilowej nieobecności na Instagramie zdecydowała się opublikować post.

Dziś nad Warszawą wyszło słońce… 🙂 Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii🤍
Czytam je wszystkie po kolei.. i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro🤍 Całuję. Basia – napisała.

Pod wpisem Barbary nie brakuje kolejnych wpisów ze słowami otuchy. Kurdej-Szatan wspierają między innymi Anna Dereszowska, Marcela Leszczak, Joanna Moro, Paulina Sykut i Kasia Cichopek.


Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×