To nie żart. O wpisie Kurdej-Szatan mówią w ZAGRANICZNYCH mediach! Serwis informacyjny poświęcił jej sporo uwagi

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

To już nie przelewki. Wpisowi Barbary Kurdej-Szatan przyjrzały się również zagraniczne media. Jak oceniają jej zachowanie?

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze do niedawna była jedną z największych gwiazd M jak miłość, jednak przez zamieszczony kilka dni temu wpis straciła nie tylko pracę, ale i wielu fanów. Wszystko zaczęło się od tego, że w sieci zobaczyła krótki filmik, na którym Strażnicy Graniczni przepychali się z migrantami. W tle słychać było rozpaczliwy płacz dzieci. Poruszona do głębi serca gwiazda postanowiła wyrazić swoje oburzenie w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła wideo, które opatrzyła niewybrednym komentarzem. Oberwało się w nim funkcjonariuszom, którzy pełnili służbę na granicy polsko-białoruskiej.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – napisała.

W krótkim czasie o jej publikacji zrobiło się głośno nie tylko w sieci, ale i w telewizji. Tym razem przyjrzały się jej zagraniczne media.

Zagraniczny serwis informacyjny skomentował wpis Barbary Kurdej-Szatan

Kurdej-Szatan ponosi poważne konsekwencje swojego zachowania. Najpierw straciła szacunek w oczach swoich fanów, a następnie została zwolniona z pracy w TVP. Prokuratura Okręgowa w Warszawie postanowiła również wszcząć dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy. Za ten czyn sąd może wymierzyć jej grzywnę, karę ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności od roku do lat trzech.

Na publikację zwróciła uwagę także jedna z białoruskich telewizji. W tamtejszych mediach wyemitowano 5-minutowy reportaż, w którym zacytowano jej wypowiedź. O wszystkim poinformował na Twitterze Witold Tumanowicz.

O patocelebrytka doczekała się sławy w białoruskiej TV. Беларусь-24 podaje wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej! „Polska artystka nazwała Strażników Granicznych maszynami bez serca”. Wstyd i Hańba!

Polityk zamieścił w sieci fragment reportażu. Możecie go obejrzeć poniżej.

Jak uważacie, czy publikacja Basi może mieć wpływ na eskalację konfliktu na granicy polsko-białoruskiej?


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w

Barbara Kurdej-Szatan w "Wiadomościach" TVP

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gośćdana pisze:

  Do kanalu z nia obrzydlistwo 😒

 • Gość pisze:

  A jakby twój mąż dostał kamieniem w głowę w obronie naszych granic, to cobyś powiedziała.

 • GośćRzucacie mięsem na lewo i prawa pisze:

  A co wy teraz robicie ludzie wyrzucacie mięsem na lewo i prawo

 • Gość pisze:

  Fajnie jest pisać i rzucać mięsem, a potem wracać do programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, i śpiewać Adele. Jeśli komuś rzeczywiście zależy na tym, co dzieje się na granicy, to działa. Zza ekranu można wszystko, bo to nie wymaga żadnego wysiłku – wystarczy popluć i posapać w przestrzeń. Albo zamieszczać posty. To nic nie kosztuje, prawda?

 • Paragraf pisze:

  Art. 133. Znieważenie Narodu lub Rzeczpospolitej Polskiej
  Dz.U.2020.0.1444 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny
  Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  Następnie odebrać polskie obywatelstwo…

 • Gość pisze:

  Taki live ma pani racje ale co z tego trepom się nie wierzy nigdy wystarczy spojrzeć na źone męźa dzieci ale cźas pokaźe kariera przed nią love you nie znam nie wiem nie znam angielskiego ha ha waźne źe ziomale mówią a jak inni i tak wszystko załatwi pani merkel bó kto inny ty ty albo ty obsr..ncu jak ty nawet nie jest w odb..cie nawet w gó..wnie mało tego nawet w szambie dno dna i potem dop4ero ty ty i ty i jeszcze własny kraj sprzedali takie jeł..py jak wyżej i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live ma pani racje ale co z tego trepom się nie wierzy nigdy ale cźas pokaźe kariera przed nią love you nie znam nie wiem nie znam angielskiego ha ha waźne źe ziomale mówią a jak inni i tak wszystko załatwi pani merkel bó kto inny ty ty albo ty obsr..ncu jak ty nawet nie jest w odb..cie nawet w gó..wnie mało tego nawet w szambie dno dna i potem dop4ero ty ty i ty i jeszcze własny kraj sprzedali takie jeł..py jak wyżej i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live ma pani racje ale co z tego cźas pokaźe kariera przed nią love you nie znam nie wiem nie znam angielskiego ha ha waźne źe ziomale mówią a jak inni i tak wszystko załatwi pani merkel bó kto inny ty ty albo ty obsr..ncu jak ty nawet nie jest w odb..cie nawet w gó..wnie mało tego nawet w szambie dno dna i potem dop4ero ty ty i ty i jeszcze własny kraj sprzedali takie jeł..py jak wyżej i to tyle

 • Gośćgosc3x pisze:

  Chciała rozgłosu to ma,wielka gwiazda,

 • ReniaBe pisze:

  Wołodyjowskiego Baśka w grobie się przewraca, Michała obrona granic – taż to była praca. Kolor włosów podobnawy lecz świadomość-przepaść wielka. Jezor cięty lecz fałszywy z czasów naszych ma Basieńka.

 • Gość pisze:

  Dajcie już spokój tej pani.

 • Gość pisze:

  Ta kuropatwa jest skończona, persona non grata

 • Gość pisze:

  BIAŁORUSKA CELEBRYTKA

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  To teraz będzie grać w białoruskich serialach? Może dostanie jaki order jak taka jedna Krysia.

 • Gość pisze:

  Wstyd za te panią. Ci ludzie na granicy to pionki w rękach Łukaszenki, ale jednak straż graniczna broni naszych granic i chwała im za to. To Łukaszenka powinien się wstydzić i mieć wyrzuty sumienia. Ale to trzeba mieć sumienie.

 • Gość pisze:

  Pewnie dumna z siebie – wszystko jedno z kim, byle było głośno, może tam ją zatrudnią

 • Gość pisze:

  Wsadzic do pudla o wodzie obrzydliwa zdzira fu

  • Pakuj się pisze:

   JE*NIJ SIĘ W ŁEB TROLLU! Teraz granicy Polskiej (która jest też granica Uni Europiejskiej ) powinniśmy bronić razem z innymi Państwami, ale nikt nam nie pomoże po PIS ma kosę z UE. Doprowadzili do sytuacji że zostalismy sami i nikt nam nie pomoże. PIS jedynie co umie to zajmować się celebrytami i nakręcać nienawiść!

  • Pati pisze:

   Fu to twój komentarz. !!!!

 • Gość pisze:

  Przestańcie lansować tego pustaka! Kto słuchał wywiadu w radiu ZET z tą idiotką? Żenada!

 • Gośćja1 pisze:

  pusta lala, powinni ją bojkotować

 • Gość pisze:

  To się doigrała

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×