Barbara Kurdej-Szatan dostała program z Przemkiem Kossakowskim! Wypłynęły szczegóły. Szykuje się wielki powrót gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan po kryzysie wizerunkowym wraca do telewizji. Aktorka poprowadzi nowy program. Została gospodynią randkowego show. Gdzie ją zobaczymy?

Barbara Kurdej-Szatan od lat brylowała w show-biznesie. W momencie gdy pojawiła się w reklamie jednej z sieci komórkowych, drzwi do dalszej kariery stanęły przed nią otworem. Aktorka nie mogła się opędzić od kolejnych propozycji pracy. Śliczna blondynka dostała rolę w serialu M jak Miłość, a to sprawiło, że stała się jeszcze bardziej popularna. Zgromadziła wokół siebie ogromną liczbę fanów.

Basia z wielkim sukcesem rozkręciła też swoje konto na Instagramie. Tam zaczęło ją obserwować ponad 1,4 mln internautów a liczba ta każdego dnia rosła. Pokazywała tam kulisy swojej pracy i urywki z życia codziennego. Zaczęła zabierać też głos w ważnych sprawach społecznych. Wspierała między innymi społeczność LGBT, czy Strajk Kobiet. Pod koniec zeszłego roku zamieściła na swoim profilu bardzo emocjonalny i przepełniony wulgaryzmami wpis, który dotyczył pracy funkcjonariuszy przy granicy z Białorusią.

Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji. Jaki program dostała?

Po tym incydencie rozpętała się wokół niej prawdziwa burza. Jacek Kurski zareagował niemal natychmiast i ogłosił w sieci, że gwiazda traci swoją posadę w telenoweli TVP. Do sprawy odniosła się także sieć Play, która odcięła się od poglądów aktorki. Specjaliści od wizerunku nie byli pewni, czy ten skandal pozwoli jej kontynuować karierę przed kamerami.

Okazuje się, jednak że gwiazda po kryzysie nie straciła na popularności. Właśnie portal Pudelek poinformował, że dostała ona nowy program. Stacja TTV zdecydowała zatrudnić jako gospodynię randkowego show Project Cupid, gdzie swojej drugiej połówki będą szukały osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Na ekranie będzie jej towarzyszył Przemek Kossakowski, który od kilku lat prowadzi Down The Road, gdzie bohaterami są osoby z Zespołem Downa. Jak informuje portal, zadaniem Basi w programie będzie pomoc uczestnikom w organizowaniu romantycznych randek.

Będzie oglądać nowe show z udziałem aktorki?


Barbara Kurdej-Szatan zmieniła się przez stres?

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła się przez stres?

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie wiem co widzicie w tej kobiecie pięknego jest sztuczna blondynka a uśmiech jej jest taki jakby się śmiała z tego co robi nie liczy się z nikim uważa że co nie zrobi to i tak będzie uchodziło jej bez kary zobaczyła jakiś wątek z granicy i zrobiła morderców a gdyby straż graniczna pozwoliła przejść uchodźcom to co by powiedziała że za jej pieniądze nie umieją zadbać o bezpieczeństwo powinna przeprosić nie tylko straż graniczna ale i ich rodziny to są ludzie którzy mają rodziny i napewno dzieci lub żony i rodzice cierpią że ich synowie, mężowie i ojcowie może nie raz słyszeli że są mordercami. Szkoda że w naszym kraju brak szacunku do drugiej osoby która pilnuje takich osób ja Szatan. No cóż zacznie się Wielki Post więc Szatan znowu będzie zakłócać swoją osoba..

 • Gośćma pisze:

  Będę 100%

 • Gość pisze:

  ten piotruś pan? co na sedesie napruty przemawiał???

 • Ewa pisze:

  Znowu ta wiedźma

 • Gość pisze:

  No proszę, pięć minut małżeństwa że znana osobą i od razu gwiazda, a jakie profity..

 • Gość pisze:

  Oczywiście że nie będziemy. Przemek i Baśka są siebie warci

 • GośćJoanna pisze:

  Pani Barbaro, proszę powstrzymać Swój język. Jest Pani piękna kobieta, ale Pani brzydkie wyrazy nie pasują do Pani.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×