Play już ma nową gwiazdę. Wiadomo, kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan. Fanki oszaleją

Zastępstwo w Play z Kurdej-Szatan

Zastępstwo w Play z Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan nie pojawi się w reklamach Play. Sieć wybrała już za nią zastępstwo. Jeden z portali ustalił, kto pojawi się w nowych spotach reklamowych. 

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą niezwykle trudny czas, który odbił się na jej medialnym wizerunku. W listopadzie niesiona emocjami gwiazda dodała w sieci wpis dotyczący pracy Straży Granicznej. Użyła wielu wulgaryzmów i obraziła funkcjonariuszy, nazywając ich „mordercami”. Wszystko to odbiło się szerokim echem w mediach i w sieci. Internauci natychmiast podnieśli larum i oczekiwali na wyjaśnienia, ponieważ wielu nie zgadzało się z jej ostrym językiem.

Do sprawy po kilku godzinach odniósł się między innymi prezes TVP, Jacek Kurski, który podjął decyzję o zwolnieniu aktorki z serialu M jak Miłość. Ostatni raz pojawiła się w telenoweli 6 grudnia. Internauci masowo pisali także do operatora komórkowego Play, oczekując ich stanowiska w sprawie. Gwiazda od lat jest twarzą firmy, a odważną wypowiedzią naraziła się na przykre konsekwencje.

Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play. (…) Dostarczamy usługi najwyżej jakości dla ponad 15 milionów Klientów i dbamy o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem – napisał tuż po aferze operator na Twitterze.

Kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w reklamie sieci Play?

Basia w reklamach Play zadebiutowała kilka lat temu i to właśnie dzięki nim zyskała sporą rozpoznawalności kolejne propozycje pracy. W spotach tej sieci od lat uczestniczą kolejne gwiazdy. Operatora reklamowali między innymi: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, czy Roksana Węgiel.

Jak dowiedział się portal Pudelek, już niedługo postać Basi zostanie zastąpiona zupełnie nową osobą. Na ekranie w kolejnych reklamach mamy zobaczyć początkującego aktora Huberta Sycza, którego instagramowy profil obserwuje niespełna 700 osób.

Play planuje ogromne inwestycje w wizerunek i promocję swojej nowej twarzy. Uwzględniono to nawet w budżecie na 2022 rok. Firma ma zamiar „stworzyć” od początku nowego ambasadora, który nie będzie tak problematyczny, jak Basia – informuje Pudelek.

24-latek w social mediach zamieszcza głównie profesjonalne zdjęcia ze swojego portfolio. Na swoim koncie nie ma wielkich ról, ale kilka epizodycznych występów w takich produkcjach jak Nina czy Jeziorak.

W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć Huberta. Myślicie, że nadaje się na zastępstwo dla Basi?


Hubert Sycz- nowy doradca w reklamach Play

Hubert Sycz- nowy doradca w reklamach Play

Hubert Sycz- nowy doradca w reklamach Play

Hubert Sycz- nowy doradca w reklamach Play

Hubert Sycz- nowy doradca w reklamach Play

Hubert Sycz- nowy doradca w reklamach Play

Komentarze

 • Gość pisze:

  Basią aaa ku……aaa Szatan

 • Zibii pisze:

  Powiedziała to co myślą miliony Polaków, reżim pis owski przeminie ,i jeszcze przyjdą czasy że będą się bić o Basie .

  • Gośćaga pisze:

   100/100

  • Anonim pisze:

   Totalna opozycja raczej szybko o niej zapomni, jeśli nie dostanie ról, to także Polacy. Trudno, za własną głupotę się płaci.

  • PiS pisze:

   Chuja prawda haha jesteś tak samo głupi jak ta sieć. Jeszcze przyjdą takie czasy że my PiSowcy będziemy cię ruchać w dupę co noc przez reklamówkę z Biedronki hahaha.

  • GośEla pisze:

   Basia głowa do góry 👍

  • GośćKamil pisze:

   gościu zmień dilera bo ten obecny od którego bierzesz towar po prostu cię oszukuje i sprzedaje ci jakieś g…no które niszczy ci mózg. Może z Kurdej Szatan korzystacie z usług tego samego dilera?