Podróż poślubna Królikowskiego i Opozdy. Do dyspozycji wszelkie luksusy warte fortunę. Trafiła im się okazyjna oferta

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda podobno wkrótce zostaną małżeństwem. Chociaż uroczystość jest przed nimi, jeden z tygodników ujawnia, gdzie wybiorą się w podróż poślubną.

Antek Królikowski Joanna Opozda poznali się na studiach. Dopiero w zeszłym roku zaczęli się spotykać. Gdy potwierdzili, że są razem, zaczęli pojawiać się na branżowych imprezach, a także publikować wspólne zdjęcia w social mediach. Chociaż wydawało się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich sielanki, pojawiło się oficjalne oświadczenie o ich rozstaniu.

Po kilku miesiącach przerwy, Antek i Joanna dali sobie drugą szansę. Podobno ich relacja jest na tyle poważna, że zakochani już szykują się do ślubu. Ten ma się odbyć na początku sierpnia. Niedawno do prasy wypłynęły pierwsze szczegóły. Jeden z dwutygodników ujawnił, gdzie odbędzie się wesele, a także, w którym kościele młoda para wypowie sakramentalne „tak”:

Sakramentalne „tak” powiedzą sobie na początku sierpnia w kościele św. Wojciecha na Woli. Wesele odbędzie się poza Warszawą — donosi dwutygodnik Party.

Mimo iż sami zainteresowani nie potwierdzili, że przygotowują się do ślubu, niedawno Antek zdradził, że on i Joanna są zaręczeni. Podczas festiwalu ku czci jego ojca, pojawił się na scenie, gdzie wykonał w duecie z Arturem Barcisiem piosenkę Ach te baby. Przed występem zwrócił się do ukochanej, którą nazwał „narzeczoną”:

Chciałbym jeszcze tylko troszkę prywaty na koniec. Chciałem zadedykować tę piosenkę mojej narzeczonej, która ogląda nas teraz, ale nie może być z nami. Pozdrawiam Asiu, kocham cię, do zobaczenia, oglądaj nas, nie śmiej się ze mnie za bardzo, będę się starał.

Antek Królikowski i Joanna Opozda: podróż poślubna. Gdzie ją spędzą?

Chociaż data ślubu Królikowskiego i Opozdy jest utrzymywana w tajemnicy, Życie na gorąco donosi, że przyszli małżonkowie zaplanowali swój miesiąc miodowy. Podobno spędzą go na Madagaskarze, gdzie rodzice aktorki kupili kompleks hotelowy. Ten ma ruszyć już na początku sierpnia:

Przyszli małżonkowie zaplanowali też już swój miesiąc miodowy, który spędzą na Madagaskarze, gdzie rodzice aktorki kupili kompleks hotelowy. Właśnie go odnawiają, a wielkie otwarcie planowane jest lada dzień — czytamy w tygodniku.

Obiekt jest położony blisko oceanu, do którego idzie się przez prywatną plażę. Jak podaje portal planetofhotels, zawiera sporo udogodnień, w tym centrum odnowy biologicznej, w której są oferowane zabiegi SPA.  Wieczorem na gości czekają się zabawy takie jak: show i koncerty. Jeśli wypoczywający mają na to ochotę, mogą zamówić potrawy ze specjalnej karty dietetycznej. Znajduje się tam też dobrze wyposażone pole, gdzie goście mogą zgrać w partię golfa.

Na ten moment Joanna Opozda i Antek Królikowski nie potwierdzili, że rzeczywiście w tym miejscu spędzą czas po ślubie.


Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu razem

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Antek Królikowski i Joanna Opozda na spacerze

Komentarze

  • GośćGość pisze:

    Ja życzę im jak najlepiej,ale wiadomo stara Opozda łapie mocno zużytego Antka,lepsze to niż stara panna

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×